Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadóak a molett...

Mennyire elfogadóak a molett lányokkal szemben az emberek egy konditeremben?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni, és szeretnék eljárni futógépen futni, de attól tartok, hogy kinevetnének, megnéznének, mert dagadt nőként nem a legszebb látványt nyújtom edzés közben.

Alaptalan a félelmem?

Tapasztalatokra lennék kíváncsi.



2022. márc. 1. 01:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem érdekel senkit, oda azért jár mindenki, hogy magával foglalkozzon.

Mennyit kellene fogynod? Ha 15-20kg-nál több, akkor a futás rossz ötlet, mert árt az ízületeidnek.

2022. márc. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
94%
Én nyámnyila vékony fiúként ezért nem szerettem volna konditerembe járni először. Hogy az erős izmos fiúk/férfiak majd lenéznek. De mindenki elkezdte valahogy. Nem volt ilyen problémám amikor elkezdtem járni. Szóval hajrá, ettől ne félj te sem. :)
2022. márc. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Telibe letojnak, mindenki a saját dolgaival van elfoglalva, bár én is akkor járok mikor kevesebben vannak, de már inkább a szabad gépek miatt. Viszont az ízületeid miatt én inkább az ellipszist javasolnám, nekem olvasnak le a kilók tőle, plusz azért az erősítést se hagyd ki ha pl kerek popsit akarsz nem plöttyedtet 😁

21/L

2022. márc. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki magával foglalkozik, nem nevet ki senki senkit. Nyilván senki nem kigyúrva kezdett el lejárni.
2022. márc. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek. Van pár fszkalap (5%) ki megjegyzést tesz de max a hátad mögött. Ők azok akik elfelejtik hogy ők hogy néztek ki mikor először mentek terembe. Viszont 90 százalékban leszarják egymást az emberek, mindenki a maga dolgával törődik. A maradék 5 százalékban pedig büszkék vagyunk az olyanokra akik elkezdenek akár súlyzózni akár kardiózni és változtatni akarnak. Nálunk volt egy hölgy, elég elhízott. Minden egyes reggel 2 órát nyomta az ellipszist. Szép lassan de biztosan elkezdtek leolvadni a kilók. Azóta csomószor szóba jön, főleg ha egyegy új embert látunk. A legtöbbek büszkén mesélik
2022. márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a többiek mondják, mindenki magával foglalkozik ott, azért megy terembe. A dagikat tisztelik, ha látják rajtuk az akaratot.
2022. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 NTBS ***** válasza:
62%
Mint az élet más területein. Van, aki elfogadó, van, aki nem.
2022. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kb.95%-a elfogadó , a többit meg le kell szarni
2022. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha telefont nyomkodsz és olyan gepeken próbálsz bohóckodni ami az edzettsegi szintednek nem megfelelő, akkor néhzetnek csúnyán. De ha dolgozol rendesen, akkor senkit nem érdekelsz. Ha kövér, ha nsm, ez az igaz
2022. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahova én jártam még régebben, ott egyáltalán nem, konkrétan folyton látványosan kiröhögtek, beszólogattak. Nem is maradtam. Undorító volt az egész.

Azóta lefogytam konditerem nélkül is.

2022. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!