Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevés ez egy napra egy kamasznak?

Kevés ez egy napra egy kamasznak?

Figyelt kérdés

Ettem ma egy almát, egy szelet magos "jókenyeret" (mármint a márka) egy szelet sonkával, vékony sajttal, kicsi kockára vágott sütőtökkel (hülyén hangzik, de finom :D), ebédre sütőtök-krémlevest (tök, alma, vöröshagyma, só, bors volt benne) pirított zsemlekockával (~4 dl), később egy kocka csokit (50%-os), diákcsemegét (~fél maroknyi), vacsira pedig töltött karalábét. Kocogtam ma 5 km-t.

Kevés ez? Lány vagyok, 16 éves, 166 centi és valamivel 60 kiló alatt. Hízni nem szeretnék, fogyni se feltétlenül, de ha egy kicsit lejjebb menne a súlyom, nem halnék bele :).



2022. márc. 5. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Kellene egy kis c-vitamin: friss alma, narancs, limonádé cukor nélkül.

Amúgy számolhatsz a Kalóriabázis app-al, letölthető. Olyan 1200-1500 kCal-t fogyaszthatsz naponta átlagosan.

2022. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kevés... nincsen 1000 kcal sem (ha a futást kivonom az összből).
2022. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, bazikevés, lehet kb duplázni
2022. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Nem minden napom ilyen egyébként, csak a mai így sikerült (néha többet, de előfordul, hogy kevesebbet eszem, mint ma, nem mérem). Heti 4 edzésem van, úgyhogy hétköznap valamivel többet szoktam enni (de mikor hogy).

2022. márc. 5. 21:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem minden napod ilyen akkor kevésbé gázos. Ha kb egyensúlyban van és máskor eleget eszel akkor egy ilyen nap nem csinál semmi kárt. Főleg ha most ez esett jól
2022. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
44%

Hogy-hogy te főzöl és nem a szüleid?

Sulis napokon mit eszel?

2022. márc. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem én főzök, csak megkérdeztem, mi volt benne :). Sulis napokon általában viszek egy szendvicset, valami gyümölcsöt, vagy szendvics helyett is gyümölcsöt. Ezután a menzán ebédelek, aztán mikor hazaérek eszem valamit (de nem mindig), ez vagy egy szendvics, vagy egy banán, vagy más gyümölcs... Aztán edzés, és mikor hazaérek, eszem abból, ami otthon van (főtt kaja).
2022. márc. 6. 10:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Rettentően kevés, ennyi mozgás mellett nagyjából a duplája kellene, viszont a sonkas-sajtos-sütőtökös szendviccsel engem megihlettél :) Nagyon szeretem a sütőtökös, szinte egész szezonjában van itthon, többnyire megsütve-felkockázva a hűtőben, pont most os, úgyhogy ezt ki is fogom próbálni, szerintem melegszendvicsnek.
2022. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, hajrá utolsó, jó étvágyat :D!
2022. márc. 6. 16:08
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm :)
2022. márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!