Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta fogyozok azóta minden...

Mióta fogyozok azóta minden éves után nagy WC-nem kell mitől van?

Figyelt kérdés
2022. márc. 11. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Tisztul a beled.
2022. márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Végre eszel elég rostot, felpörög az anyagcsered. Ez így egészséges. Pár napon belül elmúlik éa kicsit kevesebb lesz
2022. márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Ne irj annyi privátot, már nagxon unom. Ha privát segítség kell, ne nyilvános fórumot használj. De így legalább segíthetsz másoknak is.

Gondolom fogyni szeretnél. Szerinted ha az ember fogy, az hogy távozik a szervezetéből? Sehogy máshogy nem tud, csak hátul. Tehát nem, ha sokat mész wcre, attól nem hízol. Akkor távozik belőled amit megettél (fogyásnál meg annal is több)


Keress fel egy étkezési zavarokra specializálódott pszichologust, az sokat segítene.

2022. márc. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

"Szerinted ha az ember fogy, az hogy távozik a szervezetéből?"


Kilélegzed, kiizzadod és kipisiled a szén-dioxiddá és vízzé alakított zsírt.

2022. márc. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Annyi bizonyos, hogy az étkezés hatására fokozódik az emésztőrendszeri mozgás. Ezért van az, hogy a csecsemők is a szopást követően ürítenek (tele hassal), tehát szopás előtt felesleges tisztába tenni őket).
2022. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

4-es vagyok, aki lepontozott (tehát nem hiszi), járjon utána.


De tessék:


[link]


Angolul tudóknak:


[link]



Nem a lepontozás érdekel, hanem a tájékoztatás, mert ezek szerint a legtöbben utánajárás nélkül hülyeségnek tartják, pedig ez az igazság.

2022. márc. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"aki lepontozott (tehát nem hiszi), járjon utána"


Ne foglalkozz vele. Aki kicsit gondolkodik, az tudja, hogy a szervezet a fogyáskor felhasználja energiaként a zsírt (azért raktározta addig) és nem direktben üríti ki.

2022. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. persze, persze😊 tényleg nem a lepontozás zavart, hanem mindig az van bennem, hogy aki lepontoz valamit, ami igaz, az nem tudja, és ezért pontozza le (akkor még bőven piros volt, ezért gondoltam, hogy az errejárók nagy része így tett), szóval gondoltam csak adok bővebb infót, hátha érdekel valakit.
2022. márc. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem a mozgas kihozza
2022. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!