Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Legjobban bevált diéták?

Legjobban bevált diéták?

Figyelt kérdés
kíváncsi lennék milyen diétákat próbáltatok ki, és ezek közül melyik volt hatásos? Írjátok le a tapasztalatokat kérlek, biztos vagyok benne hogy rajtam kívül sokakat érdekel még. Köszi :)

2022. márc. 15. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Kalória számolás. Én is így fogytam le és jelenleg is ezzel a módszerrel haladok tovább az úton. De azt azért még hozzátenném, hogy nem mindenkinek való. Sajnos könnyen az ember agyára mehet és átfordulhat a dolog evészavarba.
2022. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Regenort próbáltam, nem jött be. Időszakos böjtöt próbáltam, nem jött be. Ukko teát, az sem jött be. Fast burn kapszulát (lehet nem jól írtam) nem jött be.

Ami bevált az a kalóriaszámolás.

2022. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kalóriaszámolás nem jött be. Valahogy attól, hogy le van írva, az arcomba van nyomva, hogy már csak ennyit szabad ma enni, sokkal éhesebb lettem. Állandóan az evésen gondolkodtam, teljesen elveszett a fizikai éhség és teltség érzetem. Arra jó volt, hogy az adagjaimmal tisztába kerültem, azóta számolás nélkül, sporttal, sokkal jobb közérzettel csinálom. Nem csinálok semmilyen buta diétát, egészségesen, kiegyensúlyozottan próbálok enni.
2022. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Semmilyen barom diétát nem kell követni, általában egészségtelen koplalásos egysíkú marhaság az összes.

Kalóriadeficites étrend kell, sporttal. Nem értem, miért diétákat keresnek az emberek, amikor ez sokkal könnyebb, rugalmasabb, kényelmesebb, tarthatóbb.

2022. márc. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Kalóriaszámlálás vált be nekem is.

Igaz az elején nem könnyű kitalálni,hogy hogyan oszdd el egész napra,mert akkor nem jó,ha folyton a kaján jár az eszed.

Sok embernek a folyamatos méregetés is riasztó lehet,de azt hamar el lehet hagyni,ha az elején precíz vagy,mert megtanulod,hogy mi mennyi és nem kell folyamatosan feljegyezni vagy mérleget használni.

2022. márc. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is a kalóriaszámlálás és kevés szénhidrát,sok zöldség,sovány fehérje meg sport.Tehát mindenre oda kell figyelni.
2022. márc. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Kaloriaszámolás. Az egyetlen ami orvosilag alátamadztott. Eddig -32kg
2022. márc. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Kutyának adom a vacsorámat.
2022. márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
A kalória számolással azt értem el, hogy két fajta étrendet váltogattam(egyikben túró volt másikban csirkecomb), mert tele lett a tököm a méregetéssel + előre csomagolt kész ételek, amin rajta volt, hogy ez egy 10 dekás felvágott és a 10 dekában 380 kcal van pl.
2022. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Szintén kalóriaszámolás. 42 kg ment le tavaly.
2022. márc. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!