Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy hizlal a pék sütemény ha...

Úgy hizlal a pék sütemény ha kalória kereten belül van?

Figyelt kérdés

2022. márc. 16. 11:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is szoktam néha enni, mégsem híztam tőle egyetlen dekát sem. Más is veszi, ha ettől tartanának az emberek nem állna a sor minden reggel a Kelenföldi Fornettinél. 😀 Sőt, nekem a süti is belefért, persze nem tálca számra! Mindent lehet, mértékkel, ésszel.
2022. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%
1: és a sorban mennyi túlsúlyos? 80 %?
2022. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Kit érdekel a túlsúlyos? A te dolgod? 😀 Ha őket nem izgatja, téged miért? Jó lenne már ebből a másokatlenézünkmertolyanok világból kiszakadni. Én speciel magam miatt fogytam le, és magam miatt tartom, edzek. Hol érdekel, hogy ez még az túlsúlyos.
2022. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm 😊tegnap ettem egy pogácsát meg ma reggelire egy májas táskát és egy sajtos párnát és érdekelt hogy ezek így mennyire hizlalnak a gyümölcs, zöldség, normális kaja mellett.. Vagy hétvégén a vajas keksz
2022. márc. 16. 13:13
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha kereten belul vagy, nem hizol tole. Viszont borzaszto egeszsegtelenek. Szoval hosszutavon ilyen mennyisegu pekaru fogyasztassal nagyobb a szivbetegseg, magas vernyomas, magas koleszterin stb kockázata
2022. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Rendben,igyekszem akkor csökkenteni 😊
2022. márc. 16. 13:15
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha tartod a kalóriakereted, akkor semmi sem hízlal. Ettől még érdemes mértéket tartani és inkább egészségesen táplálkozni, ezeket meg csak néha enni, nem minden nap.
2022. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Őrület, hogy még mindig vannak akik azt hiszik, hogy vannak bizonyos joker ételek, amik jobban "hizlalnak" mint amennyi a kalóriaértékük.
2022. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

A kalóriakereteden belül nem hízlal semmi sem ( ha megfelelően van a mennyiség belőve).

Miért ne ehetnéd, ha néha megkívánod?

Ezekkel a kajákkal az a legnagyobb baj, hogy konyhanyelven üres kalóriák, ergo szinte zéró tápértékük sincsen, gyorsan felszívódó, egyszerű szénhidrátok javarészt, de nem fogsz hízni tőlük, ha kereten belül vagy, csupáncsak hamarabb éhes leszel és túl sok "értéket" elvesz a valódi, tápláló étkezések elől, amikben tényleges tápanyag is van.

Nem ördögtől való a péksüti, de tényleg az a helyzet, hogy ha megeszik valaki egy szép adag fornettit teszem azt, annyi kalóriából komplett főételt ehetne, aztán ha nem akar tartósan többet enni, mint kellene, akkor ezek után az értékes tápanyagforrásokból kell elvennie, hogy ne legyen plusz bevitel.

Nem kell mindenről lemondani, mértékkel lehet bármit fogyasztani, csak egyensúlyban legyen az étkezésed.

2022. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%
Jah, csak ha lecsúszott 600 kalóriányi péksüti reggelire, akkor garantáltan nem marad a keretben.
2022. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!