Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még ennek érdekében?

Mit tehetnék még ennek érdekében?

Figyelt kérdés

Nyár elejéig el szeretném érni hogy teljesen eltűnjön a zsír a hasamról és újra lássam a kockákat. Már másfél hónapja dolgozok rajta és érzem is a változást.

Mellőzöm a cukrot és a szénhidrátot, napi 100 felülést csinálok.

Mit tudtok még ajánlani?



2022. márc. 18. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon kevés így.

Szálkásító diéta kell, sok fehérjével, kiszámolt étrenddel, a cukor mellőzése édeskevés.

2022. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Én eszek édességet napi szinten, rengeteget edzek és durván meglátszanak a kockák. Pedig fogyásom előtt nagyon kövér voltam. Viszont az édességet nem hagyom el, max minimalizálom, mivel nem szeretnék mégegyszer abba a helyzetbe kerülni, hogy leesik a vércukrom! És mindez edzés kellős közepén. Tehát ez a cukor elhagyás egy orbitális badarság. Másrészt meg a 100 felülés az kevés. Én egy teljes órát a két órás tréningből hasedzésre fordítok. Ebben van hasprés, felülés, lábemelés és egy csomó minden más.
2022. márc. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az a helyzet hogy alapvetően vékony vagyok, első lépésként csak azt az 1-2 kg úszógumit akarom eltüntetni, mert alatta érzem hogy kőkemény kockás.

Édességet én is szoktam enni, de tényleg keveset. Időm és lehetőségem nincs ilyen komolyabb több órás edzésekre de most egyelőre nincs is rá szükségem.

Tehát több fehérje, több felülés kell elvileg. Van még valami? Hol találhatnék részletesebb étrend ajánlatot ehhez a tervhez?

2022. márc. 18. 12:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

100 felülés teljesen felesleges. Egyrészt nem ettől lesz kockás hasad, az már ott van, csak takarja a zsír.

Másrészt a felülés nem a legideálisabb hasizom-erősítő módszer, mert terheli a hátat. Inkább csinálj hasprést. Abbül se sokat, mert ha egyszerre sokat meg tudsz csinálni, az azt jelenti, hogy nem jól csinálod. A mennyiség helyett a minőség legyen a célod.

De ne csak egyféle hasizom-gyakorlatot csinálj, erősítsd meg az egész törzsedet - a neten találsz csomó gyakorlatot.

És ha már ez megvan, akkor csinálhatsz teljes testes edzéseket is, súlyokkal vagy saját testsúllyal, hogy fitt legyél, kiegyensúlyozott edzésed legyen és ne csak egyetlen izomcsoportra menj rá.

2022. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocs, nem fogalmaztam pontosan. Hasprést csinálok kinyújtott lábbal és törzsfordítással felváltva.
2022. márc. 18. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Kardio, mert anélkül a zsír marad.
2022. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de nem dolgozok, hanem dolgozom, mert ikes ige.
2022. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!