Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hízhatnék?

Hogyan hízhatnék?

Figyelt kérdés
183 cm vagyok és 67 kiló. Mindig is vékony voltam, az orvos azt mondta rendben van, viszont hízni szeretnék. Pár hete többet eszek mindenből. Fehérje, szénhidrát, de egyszerűen nem hízok, vagy csak nagyon kevest. Macro kalkulátorral kiszámoltam, hogy a súlygyarapodáshoz 2800-3200 kalóriára lenne szükségem de ez rengeteg. Ennyit képtelenség enni, pláne úgy hogy napközben járok-kelek, ami megint csak kalória minuszt jelent. Valami tipp?

2022. márc. 31. 12:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A kalória mennyiség nyilvánvalóan csak számomra teljesíthetetlen mert nincs akkora étvágyam.
2022. márc. 31. 12:51
 2/12 Pinviczki Gábor ***** válasza:
23%
Aperitifnek 2cl Unicum. Olyan étvágyad lesz, hogy még a vasat is megeszed.
2022. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
2-es, persze, csináljunk még egy alkeszt, nincs elég az országban.
2022. márc. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Egyél olyat, ami kis mennyiségben magas kalóriatartalmú. Aszalt gyümölcsök, olajos magvak pl. Egy csomag mogyoró-mazsola mix vagy 600 kalória, és simán elrágcsálod munka közben. Idd zsírosabb tejjel a kávét, tegyél a rántottához plusz egy tojást, tegyél a vízbe szörpöt, teába mézet. Ilyesmiket észre sem nagyon veszel, de sokat számít. Persze lehet még egyszerűbben, jó sok édességgel meg gyorskajával, csak kevésbé egészséges. :D 3000 kalória (sajnos) egyáltalán nem teljesíthetetlen.
2022. márc. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Nassolj, állandóan, ami a kedveced. Egyél olajos magvakat, ezeknek tartalmazzák a legtöbb kalóriát természetes módon, szotyi, mandula,pisztácia.Igyál gyümölcs leveket, rostosakat ha lehet, ezek is nagyon kalória dúsak, és ez rosszul hangzik, de egyél gyorsan, mivel ha lassan eszel előbb kialakul a teltség érzeted, emiatt kevesebbet tudsz enni, de ha gyorsabban eszel, az agyad később reagál csak a bevitt mennyiségre.Ezek nekem is segítettek.
2022. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Ne akarjál hízni, ha idősödsz, úgyis megemberesedsz. Ha most rászoksz a zabálásra, cukrokra, nem fogsz tudni leszokni. Nem nézhetsz te ki olyan rosszul ilyen arányokkal, ez nem extrém.
2022. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Ennyit képtelenség enni - nem képtelenség, én is ettem ennyit, mert kellett, hogy hízzak.

Sőt volt hogy a napi 4000 is megvolt.

2022. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Az előttem lévők (többsége) jól mondta. Asztalt gyümölcs, olajos magvak, zsírosabb tej, esetleg ha szereted az édességeket vagy a mogyoróvajat (az egészséges fajta is sok kalóriát tartalmaz!!), esetleg tápszert megpróbálhatnád, például nutridrink. Tele tápanyagokkal, több íze van, és kalória is "sok" van benne, attól függ mennyit iszol. Teázz cukorral, mézzel, ha kávézol cukorral idd, ha nem számít mennyire egészséges neked akkor gyorskaja, bár azt inkább mértékkel, az egészséged fontosabb. Nagyon sok kalória dús étel van, ezen kívül a cukros üdítőkben is sok van, vagy joghurt italokban:)
2022. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Csak aranytalan leszel es folyton elkapsz mindenfele betegseget szar kajaktol. Kezdj el gyúrni, úszni, mert az megnoveli az ehseget.egyel egeszseges szenhidratos kajat, csirke, rizs, magvak, szendvics teljes kiorlesu kenyerbol stb. ha feherjeport iszol, akkor izom is no.
2022. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 franciasrac válasza:
100%
Én 1,80 m magas vagyok, 64 kg és szerintem tök jó a testem ahogy most, nagyon nincs szükség hízni, ha tényleg akarod akkor eddz csak
2022. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!