Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi kaloriaval fogyhatok?

Ennyi kaloriaval fogyhatok?

Figyelt kérdés

155cm vagyok 19/L 81kg

Sokan azt irjak hogy az ilyen alacsony noknek eleg 1200kaloria de 5 nap alatt abba hagyom mert nagyon ehes vagyok.. 1500kaloriaval szeretnek probalkozni, szerintetek ? Szeptemberig mennyit tudnek fogyni kb napi 30P mozgassal


2022. ápr. 1. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magasságod számít kalória szempontból, hanem a testsúlyod, és annak a megoszlása, minnél több az izmod ami "élő" szövet annál többet kell bevinned hogy "etesd" , de ha elkezdesz fogyni azaz deficitbe helyezed magadat, akkor idővel és a gyomrod szűkülésével tudod csökkenteni a bevitt kalória mennyiségedet. Egyik napról a másikra lehetetlen a normálisról hirtelen szigorú diétára váltani mert éhezni fogsz. Kezdd el 1700-al egy hét után 1500 és ha nem jön eredmény fogyásban, menj le 1400ra utána 1300ra. Szeptemberig gyakorlatilag Havi 2-4kg-ot is leadhatsz akár. Sok sikert, kitartást.
2022. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Kalóriabázis szerint ha 1500 kaloriat eszel és kb 55 kilóra szeretnél lefogyni akkor a heti fogyásod 0.67 kg lesz, ami nagyon jó. Pont megfelelő az optimális fogyáshoz. Viszont így az 55öt a kalóriabázis szerint december legvégén éred el. Ha pedig most hétvégén elkezdenéd az 1500 kalóriát akkor szeptember 1-ig (ameddig van még 21 hét. 21 * 0.67 =) 14 kilót fogynál. Vagyis kb 67 kilóra lemennél ami nagyon jó, aztán persze jöhet a többi. De ezek csak számok, a valóságban kicsit csúszhat mert sok tényező van. Én azt mondom vágj bele, 1500al te nem fogsz éhezni és meg lesz a jutalmad meglátod :)
2022. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon nagyon szepen koszonom a valaszt es a biztatast mindkettotoknek!!!😍 en rettentoen orulnek a 67kilonak is, onnantol mar csak “ajandek” lenne a fogyas! Ismeroseimbol kiindulva majdnem 15kg borzaszto latvanyos es ez most nagyon fel lelkesitett :))
2022. ápr. 1. 12:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hajrá, mi megtettük ami tőlünk tellett, a többi a te dolgod lesz :D lehet hogy az elején nehéznek fog tűnni, meg kicsit érezni fogod az éhséget, de nem szabad ilyenkor feladni, idővel elmúlik és hipp-hopp itt lesz a szeptember.
2022. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
És hipp-hopp kikészül a gyomrod, megrepedezik a bőröd, allergiás leszel némely ételre, soha nem bírsz normális ételeket enni, full depressziós leszel, de legalább lefogysz. Egészséges leszel, mint a többi.
2022. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5 Nem ertem, mitol lennek depis es miert nem tudnek enni normalis eteleket? nemelyik kajara dagadtan is allergias vagyok szoval az lehetseges

1500kaloria szerintem mar nem onsanyargatas es nem drasztikusan keves ha erre celzol, vagy a viszonylag gyors fogyasra gondolsz?

2022. ápr. 1. 13:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Magas fehérje legyen az étrendedben, a szénhidrát pedig jó minőségű, sok zöldségből és ez a kettő jól eltelít, kevésbé leszel éhes.
2022. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: miért készülne ki a gyomra meg repedezne ki a bőre? Heti fél kiló fogyás az nem rohanás, simán tudja követni a szervezete ezt.
2022. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
1500zal is fogyni fogsz.
2022. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!