Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan bírom magam rávenni,...

Hogyan bírom magam rávenni, hogy tartsak, diétát és sportosabb életet?

Figyelt kérdés

5-6 napig megy, de utána elfogy a ledület, majd amikor mérlegre állok, meglepődök, hogy ebből nem nagyon lett kb. semmi.


Akinek volt hasonlója és sikerült túllépnie, az hogyan tette? Ötletek, tanácsok?



2022. ápr. 1. 23:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
50%
Személyi edzővel programot álllítatok fel, meglesz a heti beosztás. Lendületet ad hogy elmenj.
2022. ápr. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Minden fejben dől el. Ha ott rendbe teszed a dolgokat, minden menni fog.
2022. ápr. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Isti22 ***** válasza:
89%
Épp ezen a ponton kell az akaraterő. Ha már rendszeressé válnak a szokásaid, akkor könnyű őket tartani. Ez csak néhány nap nálam, esetleg egy-két hét, szóval pont annál az 5-6. napnál kellene egy picit erőt venned magadon.
2022. ápr. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én marha meg 3 éve csinálom rendszeresen
2022. ápr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a "diéta" valami alig-kalóriás, egyoldalú (rizs-csirkemell) összetételü éheztetö program, ne csodáljozz, ha nem megy, a sportosabb meg szintén valami feminás hülyeség.


Elöször is rendes étrend kell, megfelelöen limitált kalóriakerettel, ezen belül kifejezetten változatosan tudsz étkezni, ezért nem adod fel pár nap alatt.

Ugyanez érvénes a sportra is, normálisan összeállított mozgással nem lesz kibirhatatlan

2022. ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

olyan új életmódot találj ki, amit tudsz tartani

nem tudom a pár napos próbálkozás mit takar. de ha reggelire csak tojást, ebédre csak csirkét rizzsel és vacsira csak egy joghurtott esze, akkor éhezel, nem kapsz meg minden alapanyagot, beleunsz és nem is finom. sarkos példa

tehát olyan dolgokat egyél, amiket szeretsz és jólesik. dolgokat nem kell kiiktatni, csak csökkenteni a menyiséget. és ne várj eredményt 5 nap alatt, inkább két hét alatt

a motiváció meg legyen az hogy tükörbe nézel

A lehetőség) folytatod amit most csinálsz, havi 2x 5 napot seznvedsz, azon siránkozol hogy milyen kövér vagy és utálod magad, minden reggel slankító ruhákat keresel

B lehetőség) elkezded az életmódváltást most azonnal, nem holnap hanem amint ez olvasod, 2 hónap múlva óriási változások leszenk rajtad, életed részévé válnak az új szokások, mindenki dícsér és azt veszed fel amit akarsz


a legnagyobb hibám nekem az évekig halogatás volt, aztán egyszer bekattantam és sajnálom,h ogy nem korábban. neked is azt ajánlom, hogy most tarts ki, különben egészen addig szenvedni fogsz, míg le nem fogysz

2022. ápr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen diétát, milyen sportos életet? Túl drasztikus váltás, hamar kifullad.

Életed más területén változtattál? Sokkal könnyebb, ha nem csak az étkezésre, mozgásra figyelsz, hanem rendet raksz, lomtalanítasz, kifestesz stb. tehát az életed más területén is javítasz, változtatsz.

Lelkileg rendben vagy? Fásultság, motiválatlanság simán jöhet rossz gyerekkori hatásokból, de depresszió tünete is. Ha valaki lelkileg rendben van, energikusabb lesz és kitartóbb.

2022. ápr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
50%
Ez engem is érdekel
2022. ápr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fordított gondolkodás vált be. Mikor az volt, hogy le akarok fogyni ezért ezt és ezt eszem és mozgok mindig elveszett a motiváció. Akkor sikerült, mikor találtam egy olyan sportot amit nagyon szeretek és olyan egészséges ételeket eszek amiket szeretek. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy olyat ne sportolj vagy egyél amit nem szeretsz, csak azért, hogy lefogyj, mert akkor tuti abbahagyod.
2022. ápr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

- Megtanulsz uralkodni magadon. (Ha arra gondolsz: "de jó lenne tenni", nem ugrasz azonnal és csinálod.)

- Ha már ez megy, beállítod magad arra, hogy "diétázni és sportolni fogok!"

- Önuralommal eléred, hogy kevesebb "csalónapod" legyen, mint amannyit céljaid elérésére teszel.

.

gy jókedvvel teszel céljaid elérése érdekében, ez pedig hatásosabb, mint a személyi edző kényszerítése.

Személyi edzőt a gyakorlatok jó és pontos elvégzésére használj.

2022. ápr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!