Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a fogyás arányos, akkor...

Ha a fogyás arányos, akkor miért vagyok képtelen a hasamból fogyni?

Figyelt kérdés
167 cm vagyok, és 67 kg. 72 kg-ról indultam, akkor hordtam 12-es nadrágot. Azóta a 8-as nadrág is lóg rajtam, a csípőm meg még mindig 92 cm... És mikor leülök látszik hogy ott a zsírpárna. A karjaim is vékonyabbak lettek, de arról nem tudok biztosat mondani mert nem mértem. Mi okozhatja ezt? Legalább egy centinek le kellett volna mennie... szerintem...

2022. ápr. 4. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Helyi fogyás nincs. De a fogyás a legtöbbeknel nem is arányos.

Ha fogy az ember, mindenhonnan fogy. Valahonnan többet, valahonnan kevrsebbet. Ezt nem lehet irányítani, ezt a személyes genetika határizza meg. Az is lehet hogy ha még 5 kilot leafsz, az csak a hasbol megy le. Az is lehet hogy felesben hasbol es combbol. Bármi lehet. Ez személyes adottság

Tehát a fogyás nem arányos, de nem is helyi

2022. ápr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a fogyás nem arányos.
2022. ápr. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A fogyás NEM arányos, hanem genetikailag megszabott rendszer szerint történik.


A másik meg, hogy ha fogyni akarsz és nem sportolsz, akkor a hason, fenéken megmaradnak a zsírpárnák, ez szintén genetikailag kódolt.

2022. ápr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2022. ápr. 4. 08:10
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Fogyásnál az arányosság azt jelenti, hogy az arányaid ugyanolyanok lesznek fogyás után is. Értsd, ha a combjaid vastagabbak, akkor fogyás után is azok lesznek a többi testrészedhez képest.

Csípőből nem lehet annyira fogyni, mivel ott a csont nagyon sokat ad a méretéhez; üléskor pedig összenyomódik a teljes hasi rész, így ne csodálkozz, ha megjelenik a pocak, s láthatóbb lesz a hasi zsír, azoknak is ilyen, akiknek látszanak a kockái.

2022. ápr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
5-ös: ez egyáltalán nem biztos, igen sok ember nem egyformán fogy az egyes testrészekröl, ezért a fogyás után teljesen más arányai lesznek!
2022. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A fogyás nagyon nem arányos, 5 kiló fogyas után meg kizárt, hogy több mint 2 számot csökkent a nadrágméreted, úgyhogy valamit nagyon benézhettél.
2022. ápr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!