Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak zöldség és gyümölccsel...

Csak zöldség és gyümölccsel fogyott?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm 5 hónapja nagyon duci volt,(karantén alatt zabált és semmi mozgás) és elkezdett csak gyümölcsöt és zöldséget enni minden formaban, semmi mást. Talán még hunusz a zöflségekhez néha. És heti 5x edzeni.

Most konkrétan annyira jó alakja van,vékony és a bőre is nagyon szép (pattanásos volt előtte)

Szerintetek ez egészséges? Nem tűnik gyengének,hanem teljesen egészségesnek és nagyon fitt.

Én is híztam és nem tudom leadni,gondoltam kipróbálom ezt.

19L



2022. ápr. 17. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Mennyit fogyott 5 hónap alatt az itt a kérdés. Egy hónapban 4-5-6 kiló fogyás a normális. Ellenkező esetben, lehet, hogy le tudsz fogyni zöldséggel meg gyümölccsel, de ahogy elkezdesz újra normális ételeket enni, mind vissza fog jönni. Az a lényeg hogy kevesebb kalóriát vigyél be, mint amire szükséged van. Akkor tudsz fogyni.
2022. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

4-5 kilót fogyott wgy hónap alatt kb.

Igazából a bőröm is nagyon pattanásos,azért is gondoltam hogy én is kipróbálom.

Tényleg nagy rajta a változás,mintha egy másik ember lenne.

2022. ápr. 17. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Inkább kevesebb kalóriát vigyél be és mozogj mellette, úgy tartós lesz a fogyás. A pattanásos bőrnek még ezer oka lehet, nem csak a túlsúly.
2022. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy így fogyott, de nem követendő példa. Ez így nagyon egyoldalú és egy idő után baromi unalmas, esélyes hogy ő sem fogja ezt idővel másképp érezni és feladja, akkor pedig visszahízik.

Hiányolom a zöldségek mellől a húsokat, tojást, olajos magvakat , tejtermékeket. Az én étrendem pl ezekre épül, és gyümölcsöt pl egyáltalán nem eszem. Lefogytam így is, és legalább nem unom 3 év után sem.

2022. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valtsd vegetáriánusra
2022. ápr. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy pl alpro joghurtot továbbra is eszem, illetve gyakornok vagyok egy cégnél és ott mindig elmegyünk együtt enni,szóval ott nem tudom ezt megtenni, így pl mondjuk csirkemellett majd fogok enni,csak zöldségkörettel.
2022. ápr. 18. 09:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy vékony, de hogy nem egészséges, az is biztos. A zöldségekben és a gyümölcsökben csak szénhidrát van. Fehérje és zsír hol marad? Olyan hiánybetegségei lesznek, hogy vissza fogja sírni az egészségét.
2022. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!