Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 év alatt 20 kilót hiztam....

1 év alatt 20 kilót hiztam. Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Előtte megfelelő életmódom volt, de munkahelyet valtottam, brutál terhelés alatt vagyok.

Van, hogy napközben nem eszek, csak este.

Tisztában vagyok vele, hogy így többet raktarazoz a szervezet.

De ennyit számít? Ez a 20kg rengeteg...



2022. ápr. 18. 10:37
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nemrég derült ki, hogy pcos-em van. Jó eséllyel társul ír-rel
2022. ápr. 18. 10:38
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem raktároz többet szervezet attól, hogy este eszel. Egész egyszerűen zabálsz, ha hazaérsz, és nyilván nem salátát, meg főzeléket. Nap közben meg gondolom cukros üdítőkkel, energiaitallal stb. tartod fenn magad.
2022. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%

2-es, ezeket a feltételezéseket mire alapozod?


Kérdező, ugyanígy híztam közel ennyit hasonló életmódtól. Szintén olyan munka mellett, ahol egész nap nem ettem (vagy maximum reggel egy szendvicset), este 8-9 körül mikor hazaértem, akkor ettem. Kb. egy normál ebéd adagot. Az egész napos éhezés után nyilván többet raktároz a szervezet ha végre tápanyaghoz jut. Ráadásul nekem az anyagcserémet is hazavágta.

Szerintem csakis az a megoldás, ha visszatérsz a normálishoz, és igenis beiktatod a főétkezéseket, esetleg egy kisétkezést is közé. Én akkor tudtam fogyni, amikor visszatértem ehhez, és elkezdtem a kalóriabázist használni.

2022. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

A PCKS és az IR miatt van ez a durva hízás.

Totál megborult a hormonrendszered.

2022. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Minimális kajából nem fog a szervezet többet raktározni, ez szimpla biológia és önámítás
2022. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Lehetetlen napi 1000 kalóriával hízni, mert nincs miből. Erre alapozza a feltetelezeseket, kettes.
2022. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%

Érdekes, PCOS és IR mellett simán lefogytam és tartom a súlyom.

Nyilván kalóriadeficit kellett hozzá és edzés.

Jé...

2022. ápr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Szimplán többet ettél, kevesebbet mozogtál, és ezért híztál ennyit. De ha elkezdesz odafigyelni az étkezésre, akkor simán letudod adni ezt a 20 kilót, csak odafigyelés és akarat kell hozzá.
2022. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%

Ha este eszel, hízol. Ne hidd el amit pár okoskodó ír.

Én tíz éve tapasztalom ezt, 10+ kiló fel tud ugrani simán.

Pedig deficitbe vagyok így is.

2022. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%

Gondolom sokkal kevesebbet mozogsz és egészségtelenebbül táplálkozol.


Nem igazán tartom általában véve egy értelmes dolognak az aktivitáskövető okosórák és karkötők koncepcióját, de lehet hogy neked hasznos lenne egy ilyen. Csak hogy tudatosuljon / le tud ellenőrizni, hogy mennyit mozogsz. A legolcsóbb 10 ezer forintos kínai termékek is jók erre a célra.

2022. ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!