Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek van még esélyem...

Szerintetek van még esélyem leadni pár kilót nyárig?

Figyelt kérdés

Nő, 167cm vagyok 65kg-al, 60 szeretnék lenni. Sikerülhet ha elkezdek edzeni, többet mozogni, egészségesebben enni?

Ha nem, akkor szerintetek mennyi lehetséges? És ti mit tanácsoltok?



2022. ápr. 19. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem is nyár elejére, de azért július körülre lefogyhatsz 60 körülre. Mindenesetre kalóriaszámolás. Kezdj el kalóriát számolni, azzal biztosra mehetsz, hogy tényleg kalóriadeficitben vagy-e. Szóval igen, kezdj el többet mozogni és egészségesebben enni, és nem árt mellé a kalóriákat számolgatni, és akkor a nyár közepe fele a 60 összejöhet.
2022. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszönöm szépen
2022. ápr. 19. 17:42
 3/5 anonim válasza:

Igazából azzal ha jól tudom(egyáltalán nem biztos) azzal lassabban lehet fogy ni mint pl edzéssel én nemrég aláltam egy király 2 hónapos edzéstervet a 2. hétnél tartok és fogytam 2 kilót

[link]

ez az 1-2. hét de ha kell a többit is megtalálod az oldalukon.

Sok sikert,szép napot!

2022. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Azt tanacsolom higy ne kerdezgess es sirankozz hanem kezdd el.

Es ezt teljesen komolyan

2022. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ki siránkozott?:D

Kérdeztem, válaszoltak, lezártuk a témát. Aznap elkezdtem és jól haladok…

2022. ápr. 21. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!