Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » ... szeretnél beach bodyt...

Jácint78 kérdése:

... szeretnél beach bodyt elérni? 😏

Figyelt kérdés

Leirtam néhány dolgot amivel biztatni szeretnélek mozgékonyság elérésére...


jobb esélyeink vannak ha adunk a külsönkre is...


épp testben egyensuly ban a lélek?


El tudod e erni a tested optimalis izom zsir arányát?...


amikor érzed hogy ennél többre már nem érdemes időt energiát áldozni...


önbizalmad és a teljesitményed harmóniaban van?


Várom az érdeklődők véleményét.. erőt egészséget vidamságot kivánok



2022. ápr. 21. 10:19
A kérdező szavazást indított:
Minek?
De jó lenne...
Akarok és teszek is érte
Már meg van
Lehetséges
Segítene az önbizalmam épitésében
Jobb lenne az életem
Van egýáltalan esélyem...
Szivesen olvasnék róla
Néhéz kitartani
25 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Edzes elvek...22ap21


Heti nehany atmozgato es nyujto torna.. vigyazni gerinc nyak es szalagok inak eppsegere..legzes re serules mentessegre fokozatos terhelesre husszutavu gyakorlasra


Bemelegites karkorzes guggolas helyben futas es tanc ritmusos zenere..


cel elerni a pulzus emelkedest es a test homerseklet egyensulyt hogy eleg legyen szabadban egy reteg vekony ruhazat...


Jo proba kis katonaknak havas v esos idoben futkarozni


Huzodzkodas alacsony korlaton... 5 db tobbszor... lab talajon van es csak sulyunk toredeket emeljuk ezt is lehet skalazni


Guggolas 5 db kifujas 5 db majd ismetles egyre tobbel... tobbszori alkalommmal mar konnyeden elerheto 10..20.. stb


Ezek valtakozasa gyorsabb pulzus es izzadas ig


Ha van edzo pad vagy agy a kozelben

Felules es labemeles mig feszul a hasizom ..


Jo szokas ha figyelunk a has feszessegere allo helyzetben is.. illetve egyenesebb hattal ulunk amikor csak eszunkbe jut...


igy kevesbe dullesztjuk ki es nyujtjuk a has falat.. es kevesbe terheljuk a gerincet suly emeleskor


enyhe fajdalom erzesig ezek varialasa oldalra ferden es progressziv megoldasokkal.. illetve tartassal


pl felules reszlegesen gerinc leszoritasaval... majd egyre magasabbra es melyebbre..


Ill hajlekonysagi proba... minel jobban megkozelitve a terdet labszarat majd labujhegyet.. sokadjara combunkhoz terdunkhoz tudunk hajolni


labemeles csak kimeletesen.... lasd ropogas fajdalom megakadalyozasa ellen-feszitessel kisebb mozgasokra bontva...

kezdes biciklizessel egyre feljebb egyre nagyobb mozgasokkal


Vegen mind a derek es hat izmok nyujtasa fontos


tehat csak a behajlitott lab emelesetol a teljes labemelesig...

ahogy meg nem okoz fajdalmat...egyszerre csak 5 db majd ha konnyu emelni a szamot..


Agyban is neh edzes szeken is kiprobalhato... kulonosen ha sokat kell munkaban ulni es van 10 szabad perc


Ide johet a fejkorzes fej bicegtetes... csak kimeletesen


Fekvotamasz es csuklos modosulasok... mas izomokat atmozgatva.. felig bicepszre... es tartas tav varialasa


Lasd nagyon kozeli tartasnal a hatizom is atmozgathato... nagyobb tav nal mellkassra is vallra is iranyithato a karhajlitas..


Kepes vagy e terdre ereszkedve mp enkent utemesen percekig csinalni fekvotamaszt?

Lasd karate edzesnel az edzo csak parancsolgat es mindenki szenved kiveve aki nem csinalja teljes bedobassal...vagy mar kitapasztalta a sajat modszereit


Derekat egyenesen kell tartani... vegen hat nyujtasa oldalra hajlassal es ebben a helyzetben tartassal...


El kell erni hogy teljes suly huzodzkodas es kotel maszas utemes termeszetes legyen...


20 on evesen edzes nelkul ment a huzodzkodas es kotel maszas...


sot versenyeztunk osztaly tarsakkal ki jut fel leghamarabb (ki tud tobbszor felmaszni) es ki tud lab segitseg nelkul feljutni


Ebben a korban 20 db teljes sullyal huzodzkodas nem lehetetlen de kevesen erzik magukban az energiat es kicsi az allokepesseg


lepcsozesi proba... nem mukodo mozgolepcson vagy lepcsohazban felmenni...


kiprobaltam 2 ..3 szor ki kellett fujjam magam... tüdöm kevesbe birja mint a labam...


Legzes probak es tudatosabb legzes tech kell nagyobb teljesitmenyhez..


Lasd futasnal biz legzes technika segit ...


ha mar elejen lassan erosen lelegzem kepes vagyok pulzushoz igazitani a legzest...


utana nezni.. minden jobb lab ra jut egy belegzes... vagy minden masodik x edikre..


Befejezeskor legzes lassitas nagyobb levegovel.... hogy a pulzus ne ugorjon hirtelen


Lasd lassabb kilegzes at rendezi a tudat szintet... es belso kevesbe hasznalt leg tereket csatornat hasznalhatja...


Fingas inger kor bofoges eroltetese...lasd belben legbuborekok csokkentese


es viz csatornak felszabaditasa vizelesi inger elhalasztasaval...


A sok folyadek helyett csak szaj szarazsagra nehany korty viz eleg...


ha nem akarunk felorankent wc re szaladgalni...



probald ki kirandulaskor meddig birod wc nelkul... tudod e kontrollalni ha naponta megiszol tobb litert... aki beteg igyon sok folyadekot


Kesobb uszas hoz edzes.. lasd uszoda hossz leuszasa... fokozatosan tobbet...


Fontos a gyors futas... kozlek nel hosszutavu kocogas tudo es sziv erositeshez...


egyre nagyob tavok elhatarozasa.. 2000 meter egyseg... xperc alatt....fel maraton?


es teher mentes kocogas ket megallo kozott.. ido osszehasonlitas gyaloglashoz kepest...


Eldontheto hogy ha lekestem a villamost 2 megallora erdemes e varni egy ujabb jaratra vagy legyalogolom


...kozben merve az idot... ami a villamosnak 40mp az nekem 3..6 perc


Ugyanez t emelkedo n is kiprobalni...



Sport mozgasok ... lasd olimpia alatt bele eltem magam a magyarok osztonzesebe...


virtualis energiat es tudast ereztem.. kozben munkat hajtottam vegre misinel...


Fontos a gondolat lecsendesites.. es a meditacio sok modszere


Pint es instag on mozgasok mutatvanyok tanc es egyebb elvek utanzasa kiprobalasa...


Lasd a vilag cirkusz hetkoznapi egyenek hajmereszto mutatvanyokra kepesek...


szalto egyensuly targydobalas.. csoportos probak.. bunji jumping ...vizbe ugras..

ovatos kuzdo sport szeru gyakorlatok... forgo rugas


Kepzelj egy film forgatast te vagy jackie chan... probalj percekig hadonaszni kez serules nelkul...

Probald ki a rugasokkal haritasokkal kepzeletbeli ellenfellel szemben ...

gyorsitaskor jobban kell lelegezni piheneskor regeneralodni...



... gatfutas.. colop maszas ...stb majd kigyujtom


Ezek ertekelese es kiprobalasa kimelo modszerekkel heti mozgasba iktatva...


Jo lehetoseg a jatszoterek szabadteri fitness parkok kiprobalasa kirandulas kozben


22ap21

2022. ápr. 21. 10:30
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, eddig is tudtam, hogy az ilyen edzős élőlények IQ-ja maximum 10 környékén mozog, de az Isten áldjon meg! Előbb tanulj meg írni, és csak utána próbálkozz vele. Ettől begörcsölt a szemem!
2022. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Cuki vagy, hogy segíteni akarsz, de azon kívül, amit a 2-es írt, ez nem így működik, hogy te tesiórán csináltál pár dolgot, meg kiválogattál véletlenszerű dolgokat a neten és máris értesz hozzá. Van ami jó abból, amit írtál, van ami hülyeség, de programnak nem nevezhető. De ha van ehhez affinitásod, és egy kicsit értelmesebben is majd hozzá tudsz állni a dolgokhoz, menj az edzőképzés irányába, hátha lesz belőle valami.
2022. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
A hülyeségeidet a blogodra posztold ne ide, illetve megtanulhatnál írni előtte normálisan.
2022. ápr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
A fő kérdésben az első pontod alapból bukó. Ugyanis jobb esélyed akkor van, ha tudsz helyesen írni. A nők kifejezetten kényesek erre a témára, nem is csoda, hiszen sok minden leszűrhető az írásodból. Például az, hogy nem égetné magát senki ilyen figurával.
2022. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Atya gatya.... :D
2022. ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Mi a szr ez könyörgöm... helyesírás, biológia, edzés, kaja, semmivel nem vagy tisztában?

Mi ennek a kérdésnek a célja?

2022. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Addig olvastam, hogy szájszàrazsàg ellen csak néhàny korty.


Honnan szeded te ezeket a hülyeségeket?

2022. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Beach bodym van.


168 cm, 55-56 kiló, és pont leszarom, hogy nem lapos a hasam meg narancsbőrös vagyok itt-ott. :D


Ennyi.

2022. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

vagy agy a kozelben - na, az neked már nincs.


Lépcsőzés: fel a 11-re napi 2-3x, megfelel? ;) És nem, nem kell megállnom kifújni magam, mert edzett vagyok hozzá.


forgo rugas - wtf?

És csak szólok, hogy "óvatos küzdősport-szerű gyakorlatok" nem léteznek.


Elolvastam, mert épp megakadtam a regényemben, de komolyan nem kellett volna.

2022. ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!