Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nemrég diétázom és 2 hete...

Nemrég diétázom és 2 hete csak vizet iszom ami elég unalmas valaki tud olyat amit diéta alatt is lehet nyugodtan inni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 21. 12:35
 1/6 anonim válasza:
100%

Zold tea

Vagy vagj citromot esetleg kigyoubit a vízbe (hulyen hangzik de finom)

Neha napjan egy egy zero uditotol se lehet semmi bajod

Vagy lehet kapni olyan kulacsot aminek a tetejébe pakolhatsz gyumolcsot es amikor iszod akkor erintkeznek, de nem ázik bele a vizbe a gyumolcs

2022. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen ízesítetlen teát ihatsz, de a sima vízbe is tehetsz citrom/narancs levet, gyömbért, mentát.

Jó lenne, ha megszoknád a vízet, és lehet, hogy a bubis is jobban esik, mint a sima, ha nehezen megy 1,5-2 l-t meginni az is segíthet.

2022. ápr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle teát ihatsz, amibe nem teszel édesítöszert/cukrot.

Emellett a vízbe tehetsz gyümölcsöket (NEM gyümölcslét), zöldségszeleteket, gyömbért karikákra vágva, illetve gyógynövényeket (menta, citromfü, stb), kb fél óra után a víz átveszi ezeket az ízeket.

2022. ápr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Citromos víz segített nekem az elején

Meg jeges víz. Élveztem ahkgy úszkál benne.

Aztán átállítottamm az agyamat és azóta nem azért iszom mert finom, hanem mert kell és a szervezetemnek szüksége van rá.

Havi 1, max 2szer iszom multivitamint mert szeretem és jólesik. Mást nem, ha beteg vagyok, teát vagy kakaót.

2022. ápr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a hideg gyümölcstea jött be. Unalomban evés helyett pedig a meleg.
2022. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Az önsanyargató diéta nálam nem vált be, pedig többször nekilendültem. Végeredménye a jojóeffektus lett.

Jelenleg fél éve haladok lefelé a kilókkal. A nagy trükk, nem viszem túlzásba az önsanyargatást! Orvosok szerint is a lassú fogyás az egészséges és hoz tartós eredményt. Fél év alatt 15 - 17 kiló mínusznál tartok, amit élvezek, nagyon pozitív élményként élem meg.

pl.: Kisebb ruhákat hordok. Volt néhány olyan nadrágom, amelyeket előző jojóeffektusos visszahízásom előtt vásároltam és a ruhásszekrény mélyén aludták téli álmukat. Még fel sem voltak hajtva, de nemrég, a tavaszi jó idő érkezésével elővettem őket. Nemhogy rám jöttek, de van, amiből már szinte ki is fogytam. Új göncöket is vásároltam, szuper élmény, hogy egy vagy kettő mérettel kisebb volt jó rám.

Még messze van cél, de jóleső a környezetem visszajelzése, beleértve a háziorvosomat és a diabetológusomat.


A kérdésre visszatérve. Legtöbbször magam is vizet, üres teát iszom, de nem tagadom meg a napi, kétnapi kávé + fél liter cukormentes növényi tejet (kedvencem az vaníliás rizsital és a kókusz), hétvégén ebédhez egy-egy mentes szénsavas üdítőt vagy mentes sört. Sőt, néhány naponta még cukormentes édességet is fogyasztok! ;-) Pl.: müzliszeletet, zabszeletet, néha kekszet, csokit, cukorkát vagy hétvégén, ünnepnapon házi készítésű édességet. Olykor még néhány falat szalonnát, kolbászt is megengedek magamnak. Sőt, húsvétkor még hamburgert is ettem családi mozizás után.

50 éves férfi vagyok, jelenleg 110 kg körül.

2022. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!