Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogadjam el, hogy sosem...

Fogadjam el, hogy sosem leszek olyan vékony, vagy "sportos", mint aki eleve sovány alkatú, vagy változtatnom kéne valamit?

Figyelt kérdés

Hetente nagyjából 5-6-szor sportolok, rendszeresen futok és súlyzós edzéseket is végzek. Már nem diétázok, de figyelek az étkezésre, elég fehérjét, sok zöldséget és gyümölcsöt eszem.


Régen duci voltam, ahhoz képest sokat változtam, mégis elnézve magam, szerintem senki nem mondaná meg, hogy mennyi munka volt ezt az alakot elérni. A legtöbb nő akit látok, kevés sporttal és tudatos étkezés nélkül is sokkal jobban néz ki nálam.


Ne értsetek félre, tudom, hogy nem vagyok elhízva, és alapjában véve nem kéne szégyelnem a testem. Mégsem vagyok elégedett a kinézetemmel, hiába fogytam le, és élek aktív életet, sportos helyett zömöknek érzem magam.


Kíváncsi vagyok, hogy csak én ítélem-e rosszul meg magamat, vagy értitek mire gondolok. 160 centihez milyen nehéznek tippeltek?


[link]


[link]


2022. ápr. 24. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
96%

Már azt hittem probléma van a kinézeteddel a kérdés alapján de egyértelmű, hogy nincs. Az egyetlen gond a fejedben van, némi testképzavar formàjában. Meg esetleg a hozzáállásod. Vagy csak az a típus vagy aki külső megerősítésre vár mindig. Itt is.

Ja és meg egy dolog. Attól hogy valakik adott esetben vékonyabbak/ alacsonyabb a testsúlyuk mint neked, az nem azt jelenti hogy jobban néznek ki. Eleve nem szabad a saját testünket másokéhoz hasonlítgatni. Ugyanolyan úgysem lesz, mint azé akit pl te, vagy bárki más példànak állít maga elé. Sem a testalkat, sem az anyagcsere , sem semmi sem lesz ugyanaz, ezért nem is nèzhetsz ki úgy mint xy. Ezt értsd meg, egészséges mértékben tegyél meg mindent magadért, étrend, mozgás, mentális terápia ha kell és kész.

Ne másokra akarj hasonlítani.

Légy önmagad!

2022. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem, mire gondolsz, mikor úgy érzed, zömök vagy... Karcsú a derekad, formás a feneked, van melled, szép a bőröd és látszik a sport. Tök jól nézel ki!
2022. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim válasza:
0%
Ha a kepeken te vagy akkor privatban megbeszelhetnenk egy randit wohooooooo 😁
2022. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
83%
Tök rendben vagy. Egy pszichológus vagy egy coach jót tenne.
2022. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
87%

Magadat kéne elfogadni és szeretni.Ha régen duci voltál akkor láthatod a különbséget.

Eltelik úgy az életed hogy azért küzdesz ahogy mások kinéznek.És így örök elégedetlenségre vagy ítélve.

2022. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
80%

1. Testképzavarod van.


2. Fordulj pszichológushoz a súlyos önbizalomhiányod és testképzavarod miatt.



Vagy semmi bajod sincs, tisztában vagy mindennel és szimplán csak az egódat jöttél ide növelni!

2022. ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
76%

Ha ez neked nem jó alak, akkor testkép zavarod van.

60 kg-ra tippelek a magasságodhoz, mert látszik, hogy sportos vagy, az izom meg ugye súly. Teljesen arányos alakod van, nem vagy zömök. Örülnék ha én is így néznék ki.

2022. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim válasza:
93%

Olyan, mintha ezt a kérdést én írtam volna ki... A napokban nekem is ugyanez a gondolat fészkelte be magát a fejembe. Nagyon megértelek kérdező, látszik, hogy sok munka van abban, hogy ilyen a tested, de tudom mire gondolsz, amikor a genetikailag vékony lányokat emlited. És bár az első válaszolónak teljesen igaza van, és nem szabad másokhoz hasonlítgatni magad, ez nagyon nehéz, pláne ennyi befektetett munka után. Ami nekem segít, az az, hogy egyszerűen megpróbálok ilyenkor a lehető legkellemesebb edzéstervvel és étkezéssel a lelkemre hatni, és jól érezni magam a bőrömben, hálás lenni, hogy tudok így mozogni, esetleg csinálni valami challenge-t, amitől mentálisan és fizikálisan is erősebbnek érzem magam (pl. 7 perc plank vagy bármi hasonló). Azt a testzsír százalékot, amivel olyan lehetnék, mint a genetikailag olyan lányok/nők csak sanyargatással lehetne elérnem, és szerintem neked is. Kérlek ne is gondolj rá, így is gyönyörű vagy, és úgysem minden a külső.

(55-58 kg-nak tippellek, de nem erősségem a súlytippelés, remélem nem bántanak meg)

Szép estét neked, és gratulálok az elszántságodhoz!

2022. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim válasza:
84%
*bántalak meg
2022. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
70%
Nem szeretnék tippelni, rossz vagyok benne. De nem is ez a lényeg. Szerintem is tök csinos vagy és ezt komolyan mondom, nőként én annak látlak. Hasonlóan vagyok, mint te, lefogytam, de nem lettem extrém vékony, már csak sanyargatással tudnék lejjebb menni. Most próbálkozom ezzel megbarátkozni, hogy igenis nem attól leszek értékes ember, ha én vagyok valahol a legkisebb vagy én eszek legkevesebbet, hiába ezt hitette el velem a média. Úgyhogy szerintem igen, fogadd el magad.:)
2022. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!