Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így működhet?

Ez így működhet?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni és leginkább a jelenlegi életmódom az, ami hátráltat ebben. Iskolába járok és nincs időm magamnak főzni/sütni, így nincs lehetőségem egészséges ételeket enni, mert plusz feladatot nem szeretnék adni a szüleimnek azzal, hogy még rám is külön kelljen főzni. Valamint a legnagyobb problémám az, hogy sosem tudom mit egyek, ha mégis, akkor pedig pont nincs otthon olyan alapanyag. Arra gondoltam, hogy ha hétvégén mindig megtervezném előre a következő hétre, hogy mit fogok enni nap mint nap, akkor be tudnánk úgy vásárolni, hogy legyen minden ami kell, és nekem sem kéne azon gondolkoznom nap közben, hogy vajon hány kalóriát ettem már meg, és milyen típusú táplálékot kéne még bevinnem a szervezetembe. Valamint ha pontosan kiszámolnám, hogy miből mennyit fogok megenni, akkor sosem kellene kidobni a maradékot, és én sem ennék többet mint amennyit kéne. Szerintetek így működhet ez a dolog?

Valamint bármilyen tippet, tanácsot elfogadok azzal kapcsolatban, hogy mire érdemes ügyelnem az étrendek elkészítésekor, miből mennyit ajánlott enni.



2022. ápr. 25. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
A kifejezés, amire szükséged van: mealprep.
2022. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy egészséges köztes, esetleg főétkezést csupán gyümölcsök vagy zöldségek felvágásával is összekészíthetsz magadnak, akár két-három napra előre is. A zöldségekhez ehetsz pl. cottage cheese-t, vagy egyéb mártogatóst, vagy valamilyen kekszet, pl. Korpovitot.
2022. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. ápr. 25. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Azért, mert fogyni szeretnél nem kell külön főzni, elég, ha betartod, hogy minden étkezésed tartalmazzon zöldséget, és kevesebbet eszel. Elég, ha a köreteknek csak a felét eszed, és hozzá salátát, savanyút, vágsz össze zöldséget. Odafigyelsz, hogy a levesbe ne rakj bele tésztát, hogy a reggeli 1 ne 2 db szendvics legyen, vacsorára a rántottához ne egyél kenyeret, csak vágj össze uborkát, paradicsomot. Leszoksz az üdítőzésről, nassolásról.

Délután meg menj el biciklizni, futni, vagy tornázz egy fél órát.

2022. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!