Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnatok "egeszseges"protein...

Tudnatok "egeszseges"protein szeleteket irni?

Figyelt kérdés

Magas proteintartalommal, palmaolaj/zsir mentes, alacsony szenhidrat tartalom, tartositoszer es mindenfele karos cucc nelkuli


A lenyeg, hogy hosszutavon ne legyen bajom ha mindennap eszek egy csomaggal



2022. ápr. 27. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Biotech Zero Bart eszek, alacsony CH meg magas fehérje stimmel, a többit őszintén szólva sosem néztem, mert nem érdekelt. Most megnéztem, pálmazsír van benne. Nekem a laktóz és gluténmentessége volt a legfontosabb szempont.
2022. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én minden nap megeszek egy Fulfil szeletet, van benne plusz vitamin is, rengeteg féle fehérjeszeletet kipóbáltam, volt amihez hosszú ideig hű maradtam (Zero Bar, PhD), de mióta ezt felfedeztem nem veszek mást, csak nagyon ritkán.
2022. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is ZeroBar-t eszek néhanapján, a legjobban ez teljesíti az általad is elvártakat, cserébe az ára is borsos, ezért is csak néhanapján eszek egyet, ha nagyon kívánom az édességet.
2022. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mazsii134 válasza:
Dm-ből a Sportness szeletek jók, a karamellásnak 60%os a fehérjetartalma. Rissmannban is vannak, azt hiszem. Zero bart kóstoltam, nekem nem jött be, viszont a cerbonának vannak 27%os vegán fehérje szeletei és ízre meg árra is megfelelő. ;)
2022. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!