Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rutinos fogyókúrázók! Milyen...

Rutinos fogyókúrázók! Milyen ételeket esztek szívesen, ami 1. finom 2. kevés kalória van benne 3. nincs az az érzésed, hogy semmit sem ettél? Reggeli, vacsora stb. ebéden kívüli étkezések érdekelnének!

Figyelt kérdés
2022. ápr. 29. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Natúr joghurt kockázott vagy aprított almával, sárgarépa (nyersen szeretem enni), kefir, serpenyős zöldség mix (ízlés szerint fűszerezve)
2022. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nálunk valamiért sehol nincs natúr joghurt, de még vadászom. Köszi az ötleteket!
2022. ápr. 29. 23:15
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én görög jughurt párti vagyok, nincs az a kesernyés-savanyú mellékíze, mint a natúrnak, abba szoktam keverni édes fehérjeport (tiramisu, csoki, pisztácia stb), uzsonnára, néha reggelire.


Felhőlángost is gyakran csinálok.


Vagy tortillaba becsomagolok egy tükörtojást, salátát, sült sonkát.


Meggyes-mákos zabpehellyel, eritrittel.


Saláták alap, minden formában és összetételben.


Zabpehely, chia puding szintén tök jó reggelire.


Gyümölcs plusz pár szem mag.

2022. ápr. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Natúr joghurtot bármelyik szupermarketben találsz, a tejfölök mellett keresd. Nekem is nagy kedvencem.

Ezen kívül szoktam enni zöldségeket humusszal vagy valamilyen sajttal (camembert a kedvencem, kicsit zsíros, de nem vészes). Fagyasztott meggyel imádom, félig kiolvadva már nem bántja a fogam, és szerintem nagyon finom. Olajos magvakat, mogyoróvajat is gyakran eszem, de az sajnos nem fér bele a kevés kalória kritériumba, vagy nagyon pici mennyiségben (bár elég laktatóak szerintem).

2022. ápr. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

zsírszegény túró sok sok gyümölcssel, 1-2 evőkanál granolával avgy olajos maggal

a túróóbl meg lehet enni elég sokat, a többi meg kiegészíti zsírforrással hogy jóllakj

a másik a zöldségek márotgatóssla, pl humusszal vgay sós kapros vagy juhtúrós-túrós-hagymás túrókrémmel

olyan ételeket állís össze ami az úgynevezett hunger crushing combo. ez azt jelenti, hogy van benne fheérje, zsír és széndhirátforrás is (ez lehetőleg rostos). ezeket ha egymással eszed, sokkal tovább jóllaksz tőle, mint anélkül. tehát jobba zöldség humusszal mint a sima zöldség. vagy jobb egy alma 1 ek mandulavajjal/néhány szem kesudióval stb mintha simán almát ennél

2022. ápr. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én majdnem minden nap netolok egy közepes adag pattogatott kukoricát (saját készítésű). Nagyon jól eltelít.
2022. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, nem a natúr joghurtot, hanem a natúr görög joghurtot nem találom. De még megnézem máshol is majd.
2022. ápr. 30. 08:46
 8/15 anonim ***** válasza:

tojás, bármilyen formában

sajtok

túró, tejföllel vagy házi körözöttként paprikával, paradicsommal, egyéb zöldségekkel

2022. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a hüvelyesből készült főzelék ilyen. Van benne kalória, de ahhoz képest sokáig telít. A másik a zabkása.
2022. ápr. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

ez a fogyókúrázó szó borzalom, maradjunk a tudatosan tkező / életmódváltó kifejezéseknél

mindenkinek más válik be a köztes étkezésekre, de pl ha reggeli után kávézol, főleg ha tejes vagy cukros, jó megenni mellé egy-két szem cukormentes kekszet és így tzóraiként funkcionál

zöldség minden mennyiségben, kevés kalória és eltelít

ha meg bírod a kis adagokat is, akkor olajos mag, de nagyon ki kell mérni, mert könnyen megszaladhat a kalória

2022. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!