Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét alatt több mint 5 kiló...

3 hét alatt több mint 5 kiló fogyás az nagyon egészségtelen?

Figyelt kérdés
Nem koplalok egyáltalán, nem éhezem az étkezések között és mégis ilyen gyorsan fogytam, gondolom a víz is távozott rólam, de akkor sem tudom, hogy ez egészséges-e? 168 cm magas 22 éves férfi vagyok és 80 kilórol indultam, ma 74.8at mértem.
2022. máj. 2. 01:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem eszem rossz kajákat egyáltalán semmit.
2022. máj. 2. 01:22
 2/8 A kérdező kommentje:
Mai a 21. nap kereken vagyis a tegnapi mert ezt este 11kor mértem csak most jutott eszembe kiirni
2022. máj. 2. 01:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Este nem érdemes mérni, mert amit egész nap ettél, plusz 1-2 pohár víz is befolyásolja, lehet reggel wc után 77kg-ot mutatna a mérleg. Az első időben mindig nagyobb a fogyás, aztán kevesebb lesz.

Ha ezt éhezéssel érted el, akkor egészségtelen, elég soknak tűnik, mert eleve nincs nagy túlsúlyod. Mit ettél ittál és mennyit pld. tegnap?

2022. máj. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

azt, hogy nem éhezel, azt nem te döntöd el, hanem a tested. sokaknak (régen nekem se ) nincs annyi testtudata hogy megérezze hoszútávon az éhezést.

mivel nincs nagy túlsúlyod, ezért igen, ez nagyon sok, az elején is, a helyedben kicsit növelném a kalóriakeretet, azzal is fogysz, csak lassabban

2022. máj. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tegnap 500g csirkemell volt elosztva illetve 450g brokkoli, 50gzabpehely. 100g rizs(szárazon 100g) 250g sovany túró 30g dió, 2.5 l csapvíz.
2022. máj. 2. 09:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Sok fehérjét viszek be, hogy ne izomból történjen a fogyás.
2022. máj. 2. 09:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzelgond.
2022. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szép teljesítmény, gratulálok hozzá. Az átlag elvileg heti fél kilót fogy, ahoz is számítva mondom. Egyébként ha pl most kezdted a fogyókúrát, az is meg tudja dobni a kezdeti minuszkilókat hogy sokaknál a szervezet sok vizet tart vissza, és olyankor ez is leadódik fogyókúra első heteiben. Ez eleinte van így, ha jól sejtem egy idő után te is be fogsz állni a heti átlag fél kilóra. Bárhogy is lesz kitartás és sok sikert!
2022. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!