Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb mikor leszek "szálkás"?

Kb mikor leszek "szálkás"?

Figyelt kérdés
169 cm vagyok és 72kg, 6kg fogytam, de még mindig nagy a combom és a hasamon is van sajnos. Kb hány kgosan tűnnek ezek el szerintetek? vagy erre nincs egyértelmű válasz?
2022. máj. 3. 20:40
 1/2 A kérdező kommentje:
22/F
2022. máj. 3. 20:40
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire vagy kigyúrva. Ha kezdő vagy akkor még egy 10 kilót le kéne dobni.

Pl én 175 centivel vagyok 71 kg és csak akkor erezett a karom ha be vagyok durranva. 6 kocka sincs, bár befeszítve azért látszik hogy az izomzat, de nem különül el 6 részre. Én nem vagyok valami nagy darab, pl fekvenyomásnál 6x8x70 kg-t szoktam egy edzésen (deadlift / squat 6x8x80 kg). Ha te ennél jóval erősebb vagy akkor lehet nem vagy olyan messze, egyéb esetben viszont 62 kg körül lennél szálkásan.

2022. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!