Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok 140 kilóról...

Ha lefogyok 140 kilóról ideális súlyra, akkor fog lógni a bőröm, vagy ez még nem az a kategória?

Figyelt kérdés
30 f
2022. máj. 3. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen, lógni fog.
2022. máj. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, mennyi idő alatt. Lassan kell fogyni és sportolni kell. Még fiatal vagy, rugalmas bőrrel.
2022. máj. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

-50 kg körül már nagy eséllyel lesznek megereszkedett részek igen. De jobb mint elhízottnak maradni. Nem bántasból írom, csak tapasztalatból. Én 170-ről fogytam 67kg-ra.

És ha akarod, le is szedetheted a megmaradt bőrt. Ha dokumentálva van az eredeti súlyod háziorvosnál, min. fél évig tartod a lefogyott súlyt igazoltan, és a bmi-d 12 ponttal csökkent, tb is támogatja a műtétet.

2022. máj. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Magasságot nem írtál, így nem tudjuk mennyi rajtad a plusz. Mert ha 170 cm vagy akkor van rajtad 60-70 kg felesleg, ha viszont 2 méter vagy akkor “csak” 30-40 kg. De ezt nem igen fogod megúszni lógó bőr nélkül de meg lehet műtetni ahogy írták is.
2022. máj. 4. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szülés után is visszamegy a bőr. Ha jó a genetika. Csak lassan fogyjál. Haverom 130 kg, nem is nagyon kövér, ha ő ledobna 50 kg-ot, tuti nem lógna a bőre.
2022. máj. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

A szülés teljesen más téma, és sokszor ott sem megy vissza a bőr. A lassú fogyás sem garancia semmire. Kollagént lehet szedni közben, de 50 kg felesleg leadása mindenképp meg fog látszani. Ahogy a hízás is meglátszik, striák miegymás. Azok amúgy a bőr visszahúzódásával sem tűnnek el, csak elhalványodnak és beráncosodnak.


De: mindez még mindig jobb, mint a túlsúly miatti betegségek, hogy rosszabbat ne is említsek.

2022. máj. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha 130 kilóból valaki 50et fogy, esélytelen, hogy ne lógjon a bőre.

Nemtudom miből gondolod, hogy 130kilós havernek tuti sikerülne. Irreális.

2022. máj. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

attól függ mennyi idő alatt, közben teszel e ellene és mennyire fogysz. ha 2 méteres vagy és 100 kiló az ideális súlyod, akkor meg se érzi a bőröd. ha 150 centis vagy akkor tuti

én 23 évesen eddig 33 kilót adtam le, összesen 2,5 év alatt. combnál, karnál vannak striáim, semmi lógás (habár te azért idősebb vagy)

2022. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
170 centi
2022. máj. 5. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!