Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha keveset eszek,behuzom a...

Ha keveset eszek,behuzom a hasam napi 2-3 óráig és mellette táncra járok fogok fogyni?

Figyelt kérdés
Ha minden nap egy szendvicset eszek, megpróbálom behúzva tartani a hasam napi 2-3 órán keresztül kis szünetekkel és mellette táncra járok (zumba) akkor fogok fogyni? Vagy inkább tablettát vegyek és azzal könnyebb? 1 hónapom van fogyni és minimum 10 kg-t szeretnék fogyni:) negativat nem kérek csak normális válaszokat, tanácsokat!
2022. máj. 4. 18:17
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem leírni hogy a szenddvics nem fullos hanem csak sima vajas szalámis és szimplán azért írtam ezt hogy 1 szendvics mert mostanában ennyit kívánok...:)
2022. máj. 4. 18:25
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy behúzva tartod a hasad egy grammot sem fogsz fogyni!
2022. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Ha fogyni akarsz akkor a vajat és a szalámit is felejtsd el meg a kenyeret is amire rá pakolod
2022. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
a baratnőm ajánlotta mert ő 2-3 órát behúzva tartotta és fogyott 5 kilót:)
2022. máj. 4. 18:27
 5/21 A kérdező kommentje:
18:26-osnak oké akkor mit egyek? apám nem engedi hogy diétás kaját vegyek max salátát de az iskolában nem ehetek salátát .
2022. máj. 4. 18:28
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Szakadok a röhögéstől
2022. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

6:)) tehát összegezzük a tanácsokat:

Egyél behúzott hassal vajas-szalámis kenyeret, vaj, szalámi és kenyér nélkül!

Lefogysz.

2022. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2022. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha behúzva tartod a hasad, attól egyáltalán nem fogsz fogyni, ahogy azt már előttem is írták. A barátnőd vagy hülye, vagy téged néz hülyének.

A zumba nem a legjobb kalóriaégetés terén, de mindenképp jobb, mint a semmi.

Nem létezik hatásos tabletta. Ha lenne, akkor senki sem volna elhízva. Ezek csak egy rakat pénztől szabadítanak meg, hájtól nem.

1 hónap alatt 10kg lehetetlen. Zsírból max. 4kg, meg még valamennyi víz mehet le.

Szerintem koncentrálj az étrendedre. Egyél kevesebbet és egészségesebben, de ne csak egy szendvicset per nap. Azt is jó volna tudni, hogy hány kiló vagy, milyen magas és hány éves.

2022. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat tartod behúzva a hasad évek múlva az alsó bordáidnál egy husis kitüremkedés lesz és akármilyen vékony leszel, viccesen fog kinézni. Én is így jártam, tiniként nagyon tetszett, hogy dicsérték, hogy milyen lapos a hasam, mára pedig ott a kitüremkedés.

Egy hónap alatt 10 kiló lehetetlen és egészségtelen. Ahogyan elkezdesz újra rendesen enni,nem csak napi egy zsömlét, a duplája fog visszajönni.

2022. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!