Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdekelne,hogy honnan tudhatom...

Érdekelne,hogy honnan tudhatom azt,mik azok a tulajdonsagok,amikbol rajohetek,hogy nekem alapbol nagy a mellem,es estleges fogyasnal nem,-e fogok belole fogyni egy kicsit sem?.

Figyelt kérdés

#65kg.
2022. máj. 6. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést aztán jól megfogalmaztad. :D
2022. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Azt senki nem tudhatja elöre megmondani, honnan és mennyit fogsz fogyni, de mivel a mell nagyrészt zsírszövet, ezért garantáltan nem marad olyan, mint elötte. Az, hogy kicsit vagy sokat fogysz belöle, az csak utólag derül ki, olyan, hogy semmit, nem létezik.
2022. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Mindig a fej a mérce. Ha nagyobb mint a fejed, akkor nagy.Ha kisebb akkor kicsi!
2022. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen nincs. Még a genetikát se vedd biztos alapnak. A családomban minden nő D kosárnál nagyobbat hord, nekem fogyás előtt is B volt, azóta meg az A is nagy. Olyan nincs, hogy kicsit sem...
2022. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Melltartó méreted, jelenlegi súlyod, magasságod, testalkatod/arányaid? Mennyit szeretnél fogyni?

Az kizárt, hogy ne fogynál mellből, de ez lehet, hogy még a kosárméreten nem változtat.

2022. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani. Ha az ember felnőtt korban hízott el, akkor nyilván tudja, hogy milyen volt a melle amikor még nem volt túlsúlyos. Viszont így tippelni sem lehet. Pl. tegyük fel, hogy valaki egész gyerekkorában túlsúlyos volt, majd 25 éves korában le akar fogyni. Senki sem fogja neki tudni megmondani, hogy mekkora lesz majd a melle. Meg tényleg nem mindegy, hogy hány kilóról van szó.

Én pl. elég sokat fogytam, és hát na. Szép lapos lettem, mondjuk szerencsére engem annyira nem zavar.

2022. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy mondás szerint a gazda szeme legelteti a nyájat, szóval... Hajrá! :D
2022. máj. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani, még a melltartóméret se sokat jelent. Nekem fogyás előtt 90Gs volt, 45 kg fogyás után most 75F. Azt mondaná az ember, hogy nem nagy különbség, látványban viszont ég és föld, mert a kosár gyakorlatilag a kifogyott bőrrel van tele. Maradt szövet, de kb egy Ds méretnek felel meg. Pedig amikor utoljára ennyi kiló voltam, akkor tele volt az Fes kosár.
2022. máj. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez egy nagy dilemma. Még fogyni akarok, (már fogytam valamennyit, csak abba hagytam). Azt tudom javasolni, hogy mérd le mekkora. Annyit tudsz tenni, ha észreveszed, hogy megy le a melled, akkor abbahagyod a fogyást.
2022. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Annál nincs rosszabb szerintem, mint amikor valakinek csak azért van nagy melle, mert dagadt. Szóval én nem hagytam abba, lefogytam, aztán majd megműttetem.
2022. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!