Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudnám helyettesíteni a...

Mivel tudnám helyettesíteni a kenyeret, ami nem ropogós, hanem puha?

Figyelt kérdés
Fogszabályzó miatt nem nagyon ehetek keményet
2022. máj. 8. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
A kenyér miért nem jó? (Tényleg nem tudom!)
2022. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
77%

Figyelj, ha normálisan van felragasztva akkor nem lesz gond a harapástól se. Nyilván almába nem harapok azért, de például a hamburgert, hogy a halálba egyem meg harapás nélkül normálisan és nem fél óra alatt:D Ugye. Nekem kb fél éve van fent, az első 2-3 hónapban nem mertem nagyon harapni, de amúgy semmi bajod nem lesz tőle.


Másrészt, kenyér? Mi a baj a kenyérrel?:D Tépd, hogyha nagyon félsz és ennyi, de semmi baja nem lesz a fogszabályzódnak, ha a fogorvosod nem a józsefvárosin vette a diplomáját.

2022. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Knédlivel.
2022. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Jó lenne,ha leírnád,hogy miért akarod helyettesíteni.A szènhidráttartalma miatt felesleges,mert minden kenyér alternatívában van szénhidrát.Ha pedig jó szénhidráttal szeretnéd kiváltani,akkor simán válts teljes kiőrlésűre,az is puha.De mindenféle megoldást lehet találni a neten,csak az meg nem kenyér,akkor attól függ mit eszel (pl.tojáslepény,salátaszendvics,fehérjepalacsinta sósan,zabpalacsinta stb)
2022. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valóban nem volt egyértelmű a kérdés. Tehát fogyni szeretnék, ezért szeretném kiváltani a kenyeret valamivel, ami hasonlóan puha.
2022. máj. 8. 14:11
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha fogyni akarsz, ne a kenyeret akard elhagyni, legfeljebb teljes kiörlésüt egyél inkább, hanem a kalóriákra figyelj oda, azzal többre mégy.
2022. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!