Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi segitett neked a fogyasban,...

Mi segitett neked a fogyasban, sok kudarc utan mi volt az ami valtoztatott a dolgokon es beindult a fogyas , mit rontottal el azelott, milyen javitas vezetett a sikerhez?

Figyelt kérdés

2022. máj. 8. 20:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

9. Persze szívesen.


Reggelire mindig valamilyen tojásos ételt eszem. Ma pl hagymás snidlinges ràntottàt, sonkával.


Az ebéd valamilyen alacsonyabb szènhidráttartalmú zöldség és hús, vagy saláta, vagy húsos zöldségleves). Ma pl csirkecombot és sült zellert ettem.


A vacsora heti 6 alkalommal szénhidrátcsökkentett kenyérből melegszendvics szalámival/sonkával, zöldségekkel, sajttal, vagy

Virsli és bundáskenyér sült fokhagymával, paradicsommal, csemegeuborkával

Heti 1x valamilyen ch csökkentett tésztás étel, vagy krumplis étel. Most vasárnap pl sült krumpli volt sertéshúsgombóccal, a múlt héten pedig lángost sütöttem, fűszeres tejföllel, sonkával sajttal ettem.


A desszert vàltozó

pár szem diabetikus cukorka vagy

3-4 kocka diabetikus vagy ch csökkentett csoki/

Diabetikus nápolyi/

Vagy egyéb ch csökkentett èdesség, természetesen mértékkel


Aztán a nap végén az utolsó étkezés

olajos magvak, vagy mogyoróvaj

Ma pl 75g kesudiót fogok enni:). De szoktam mogyorót, pisztáciát, mandulát, tökmagot és napraforgómagot is enni.


Kb ez a minta az étrendemet illetően.

Havi egy csalónapot tartok, ami teljesen tudatos, ilyenkor azt eszem amit megkívánok.

Pl olyankor diabetikus cuccok helyett valami régi kedvenc cukros édességet eszem, magvak helyett 1 zacskó csipszet, ebédre pl kínai kaját szoktam enni legtöbbször, éha meki, kfc, vacsira pedig hagyományos fehérlisztes pékárut pl sajtkrémes rudat, töpörtyűs pogàcsát, sajttal szalámival, paradicsommal, hagymàval. Ilyenek. 1 csalónap havonta amikor azt eszem amit megkívánok.

Ez így több mint 3éve jól működik. Mellette lefogytam, egyre többet mozogtam fokozatosan. Ma már napi 3 órát sétálok munkába és haza. Mellette pedig heti 5x 2 óra sport ( úszás).

2022. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
11. És 8. Voltam.
2022. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%
75g kesudió kb 400kcal, és messze nem lakok jól vele. Pedig a reggelim/vacsorám mindig 300 kcal alatt van.
2022. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

13. És? Ez hogy jön ide? Ezt most kinek írtad?

Engem a kérdező kért, hogy írjak az étrendemről mintát. Neki válaszoltam csak. Neked nem írtam semmit 8. és 11. voltam.

2022. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Bázis étrend...

Grammra megtervezett egyszerű és olcsó menü, amit szeretek is, így tudom huzamosabb ideig enni egyfélét...pl heti kétheti váltással.

Az esetek 90%-ában ezt eszem, így sosem kell azon gondolkodnom, hogy jajj ma mit egyek... rengeteg időt megsporolok és havi 1× lazán bevásárolok a teljes hónapra.

Ezen kívül ha valami nagyon megkívánok, azt beiktatom hétvégére, vagy ha vendégségben megkínálnak, azt is elfogadom... mondjuk en ritkán járok vendégségbe.

2022. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 mindentudó99 ***** válasza:
75%
Mondhat bárki bármit fogyni mozgással lehet és ha nem zabàl az ember. 30 kiló lement 5 hónap alatt. Semmi kenyér és tej és zsírok és cukrok. Rengeteg zöldség kevés csirkehússal. Este savanyú alma.
2022. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
16, nem az a lényeg mennyi megy le 5hónap alatt, hanem, hogy aztán mennyi marad meg abból pl 5év múlva... és aszkéta élettel nem fogod sokáif bírni.
2022. máj. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 mindentudó99 ***** válasza:
61%
Megmarad ha mertékkel eszik az ember. De legtöbben úgy szeretnének fogyni hogy ugyanúgy esznek és bevesznek egy csodakapszulát. Múltkor itt valaki pizzával akart fogyni. Nem ertette miért nem fogy.
2022. máj. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
61%
Kalóriaszámolás és elkezdtem intenzíven edzeni.
2022. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

19/19

a kaloriat mennyire allitottad be? hany kaloria 1 nap es mennyi belole a zsir,ch, protein?

2022. máj. 11. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!