Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Eveszavar?...

Mit csináljak? Eveszavar? Kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Az egesz eveszavarom ugy kezdodott, hogy imadtam enni, így meghiztam 75 kg-ra, ami a 164 centimhez sok volt. Aztán jött egy törés az életemben Es akkor beleestem az anorexia csapdajaba (kb. Egy ev alatt fogytam le 40 kg-ra). Elküldtek pszichologushoz aki azt hittem segitett, de nem. Elkezdodott a kényszeres eves, amivel fel ev alatt kb. 85 kg-ra hiztam. Aztan volt egy év ahol elkezdett minden normalizalodni. Elkezdtem intuitivan enni Es mentek le a kilók. Igazabol nem is figyeltem ra, csak masok mondtak. Aztan eljött a karácsony ahol sokat ettem Es azutan iszonyu nagy buntudatom volt, igy masnap nagyon keveset ettem. Lemertem magam Es a súlyom visszaállt a karacsony elottire. Ekkor kezdodott a mostani problemam. Eleinte egy heten egyszer zabaltam be, amit utana 6 nap szinte éhezés kovetett. Aztan ez egyre sűrűbb lett. Most ott tartok hogy keptelen vagyok megallni azt hogy ne tomjem magam tele. Mi ez? Mit csinaljak? Kihez forduljak?

2022. máj. 13. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát étkezési zavarban járatos pszichológushoz vagy pszichiáterhez. Lukács Liza biztos nem ér rá, de lehet, hogy tud maga helyett ajánlani. De végül is akármilyen szakpszichológus megfelel, mert az étkezési zavar csak a tünet, a lényeg a belső instabilitásod, önbizalomhiányod.
2022. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
2022. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!