Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az létezik hogy egy nap alatt...

Az létezik hogy egy nap alatt híztam 2kg-ot?

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje diétázok, eddig lement rólam 29.5 kg, aminek tényleg nagyon örülök, és hát tegnap tartottam egy csaló napot..én idióta össze zabáltam mindent, még este 9kor is ettem.

A lényeg az hogy ma reggel megmértem magam, és konkrétan 2kg-al több vagyok mint voltam..lehetséges hogy ennyit híztam volna egy nap alatt??


2022. máj. 14. 06:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetséges, vízben, amit kb. holnapra kipisilsz és kiizzadsz. Zsírban nem jött fel egy nap alatt 2 kg, ne aggódj.

Élből nem a napi kalóriabevitel számít, hanem a heti összes. Pont ezért működhet egy diétán belül a csaló nap intézménye. Viszont ha ilyen falási roham jön rád, ami kontrollálhatatlan, akkor minden bizonnyal valami gond van a diéta megtervezésével. Vagy irreálisan túl nagy a kalóriadeficit, vagy nem is számolod a kalóriákat, és annyiból áll a diétád, hogy a női magazinok szerinti "egészségtelen élelmiszereket" kizártad az étrendedből. Melyik a kettő közül a probléma?

2022. máj. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap alatt 2 kg-hoz olyan 20 ezer kcalt kellene megenned, persze természetesen ennyit nem képes megemészteni majd zsírként raktározni a szervezeted, úgyhogy ez csak elmélet.


Szóval az a 2 kg nagyrészt csak víz és a megnövekedett béltartalmad.

2022. máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!