Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges-e így a fogyás?

Lehetséges-e így a fogyás?

Figyelt kérdés

Jó reggelt!

16 éves fiú vagyok, 174 centi magas, és 70 kiló.

Tűnhet átlagnak ez az arány, viszont a valóságban nem olyan.

Sok felesleg van a hasamon, a combomon.

Az elhízás látszódik a testem minden egyes pontján, sajnos még az arcomon is.

Ezért is tervezem úgy, hogy lefogyok.

Szerintem elég egy 5 kilót leadni.

Beszélek egy picit az evés szokásomról.

Az iskolában csak ebédet adnak, általában 900 kalóriásat, aminek legtöbbször a kétharmadát szoktam megenni, tehát akkor az ebéd az 600 kalória.

Reggeit és vacsorát annyit szoktam enni, hogy még a következő étkezésig bírjam.

Heti négy 45 perces tornaóránk van, belőle 3-szor tollaslabdázunk, és egyszer focizunk.

Iskolába menet busszal, hazafelé pedig heti 3-szor sétálva szoktam hazamenni, ami 2 és fél kilóméter, és 30 perc.

Így a hétköznapokon az álagos napi lépésszámom 13 ezer, 9 kilóméter, 500 kalóriát elégetve.

Viszont hétvégenként az átlagos lépésszám 2 ezer ötszáz lépés, 2 kilóméter,100 kalóriát elégetve.

A számokat okosórán mérem, és telefonomon nézem meg.

Ezeket a szokásaimat tartom március óta.

Lehet, hogy azóta már fogytam is valamennyit.

Hogyha ezeket a szokásokat megtartom, és innentől semmiféle üdítőt nem iszok, és semmilyen édességet nem eszek, akkor szerintetek júlis végéig milyen eredményt tudnék elérni?


Köszönöm aki végigolvasta, külön köszönöm annak, aki még válaszol is rá :)



2022. máj. 15. 06:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak járj el futni hetente kétszer, és az elég. Legyél egészséges, szeresd magad, a súlyod normális.
2022. máj. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
41%
Szerintem meg ne akarjál lefogyni. Inkább alakítsd át a felesleges zsírréteget izommá. Egyrészt sokkal egészségesebb leszel, másrészt ezerszer jobban nézel majd ki.
2022. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!