Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tudnék így fogyni?

Mennyit tudnék így fogyni?

Figyelt kérdés

Hétfőtől-Péntekig dolgozom napi 8 órát.

Eddig busszal jártam, a jövő héttől át térek a biciklizésre.

Oda és vissza, az 12km.

Minden olyan étel és italt amiben cukor van azt már 1 hete el hagytam, és meg próbálok minél kevesebb szénhidrátot enni.

Naponta meg iszok 2.5-3 liter vizet.

Jelenleg 105 kg vagyok, 90 kg szeretnék le fogyni.

Bármilyen tanácsot el fogadok köszönöm!



2022. máj. 16. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Ez pont semmit nem ér fogyás szempontjából, ha nem vagy kalóriadeficitben. A tanácsom az, hogy a netes női magazinok és az innen-onnan hallott félinformációk helyett nézz utána a KALÓRIADEFICITNEK, ugyanis ha az nincs meg tartósan, akkor bármennyit biciklizhetsz, bármennyi vízet ihatsz, nem fogy fogyni.

[link]

2022. máj. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Másérszt csapd fel az általános iskolai nyelvtan könyvedet, mert az igekötők helyesírása nem nagyon megy.

Bár a 12 km nem sok, de energiát fog elvenni, amit pótolni is kell, amihez szénhidrátra van szükséged. De ahogy az 1-es is mondta, a kalóriadeficit a lényeg.

2022. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy 32 es pizza simán fedezi 😋🍕
2022. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2x6km nem sok de kehdetnek jo. Viszont ne erre alapozd a fogyast, hanem az etkezesre.

Számolj kaloriat. Anelkul nem megy, foleg kis tulsulybol es foleg nwm kezdoknek

2022. máj. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!