Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egerben edzőterem?

Egerben edzőterem?

Figyelt kérdés
Életemben nem jártam edzőteremben fogalmam sincs mi hogy működik. Van a plázában egy edzőterem de nem szeretnék olyan helyre menni ahol sokan vannak. Valami olyan helyre lenne szükségem ahol nem ki röhögnek hanem segítőkészek.

2022. máj. 17. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehol nem röhögnek ki. Nem tudom melyik filmben láttad, hogy bemegy egy kezdő a konditerembe, és azt csoportosan kiröhögik. Senki nem fog veled foglalkozni, hiszen a konditerem egy átjáróház. Kezdők jönnek-mennek, nincsenek képben, maszatolnak, aztán eltűnnek. Nem fog senki észrevenni, nyugi.

Ezt a segítőkészséget pedig nem tudom, hogy érted. Random nem valószínű, hogy oda fognak szaladni hozzád az ott lévők, hogy hadd segítsenek már mindenben. De nyilván ha segítséget kérsz valakitől, akkor kapni fogsz. Ha hozzám odajön valaki, akkor értelemszerűen én is segítek.

2022. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Más kifogásod is van, hogy miért nem edzel?
2022. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Miss Endzsi ***** válasza:
Max odajön valaki segíteni, ha valamit rosszul csinálsz.
2022. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is, aki egyáltalán veszi a fáradtságot hogy rendszeresen edzőterembe jár, a szememben azonnal óriási tisztelet jár neki.

De nyugodj meg, több mint valószínű hogy senki sem fog veled foglalkozni. A legtöbb ember saját magára és gondolataira figyel, nem másokra. Az első pár alkalommal én csupán segítséget kaptam amiért helytelenül csináltam a gyakorlatot, de beszólás sosem ért a teremben.


A döntő többség pedig amúgy is azért jár edzeni mert elégedetlen önmagával. Túl vékony, túlsúlyos, stb, ők aztán plána nem fognak bármit is szólni.


Ha ennyire bizonytalan vagy, az első pár hónapot nyugodtan csináld otthon saját testsúlyos gyakorlatokkal, valamilyen alapot biztosítani fog.

Nyilván egy alapvető tudással tisztában kell lenni, hogy ne táncgyakorlatokat mimikáló gyakorlatokat végezz el, de az internet/személyi edző ebben tud segíteni.

2022. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!