Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan, aki már csinált...

Van olyan, aki már csinált valamilyem YouTube -os workoutot, ami tényleg nagyon jól és látványosan működött neki?

Figyelt kérdés
Ha igen légyszi osszátok meg velem is. (Lány vagyok). Szeretnék egy sikeres workoutot is csinálni végre. Mik az eredmények, kitől van a workout? Ezeket az infókat ha megkapom valakitől akkor köszi. :)

2022. máj. 17. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mi a célod ezekkel a videókkal? Mit akarsz elérni?
2022. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1es. Fogyni szeretnék egy kicsit. De a kocka hasat sem bánnám... 😅
2022. máj. 17. 21:47
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Ez a kalóriadeficiten fog múlni, ami pedig a diétával biztosítható.

Ettől függetlenül mozogni kell, hiszen a sport az egészséges élet alapja, de én nem tartom sokra ezeket a workout videókat.

2022. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

Growing annanas


Nekem ő nagy kedvencem.

2022. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Én ezekkel a videókkal szereztem azt a keves izmot ami rajtam van, tegyük hozzá hogy rémes táplálkozással. Érdemes csinálni őket ha már terembe nem akarsz járni, de nem egy vagy két hónap alatt kell csodát várni, rajtam egy év után látszik az eredményük.

A kedvencem lábra madfit, hasra getfitbyivana. És egy egy területre 3-4 videót csinálok általában.

2022. máj. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Chloe Tingre is azt mondjàk, hogy jó. (Személyes tapasztalatom nincs, mert mást sportolok, de válaszolok, mert lehet neked megtetszik.)
2022. máj. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Growingannanas hiit videóit, illetve Caroline Girvan súlyzós edzéseit csinálom, nekem abszolút hatásosak voltak. De deficitben is voltam közben, az számított a legtöbbet, ezek csak fittebbé tettek egy kicsit.
2022. máj. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
87%
Chloe Tinget próbáltam, számomra “sok a duma”. Pamela Reif-et csinálom most. Ez jobban bejött.
2022. máj. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
FitnessBlender
2022. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! 😊😊
2022. máj. 18. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!