Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudnék...

Mennyi idő alatt tudnék leadni 5kgot?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

81kg vagyok jelenleg, 75kg lenne a cél, edzek már másfél éve, tehát ez egy mini "szálkásítás" lenne, mert nem feltétlen érzem jól magam így.


Mennyi idő alatt tudnék úgy leadni 5kgot, hogy minél kevesebb izom menjen le? Sokan a heti 1kg-ot mondják egészségesnek, de az szerintem sok lehet. Tapasztalatok?



2022. máj. 18. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
1.5-2 hónap
2022. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
73%
úgytudom 1kg/1 hét az átlag, tehát olyan 5-6 hét
2022. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem sok a heti 1 kg, annyi nem baj ha lemegy hetente. Valamennyi izom így is úgy is le fog menni, akkor is ha csak nagyon lassan heti fél kilókat fogysz. Annak érdekében h minél kevesebb izom menjen le emeld a fehérje beviteled, 2g/tkg is mehet ilyenkor. Annál több viszont nem kell, van aki 2.5-3g/tkg-ot nyomat de az fölösleges.
2022. máj. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Heti 1kg az maximum nagyobb feleslegnél 40-50+kg mellett egészséges.

Ilyen kis feleslegnél az is szuper, ha havi 1-1,5 kg lemegy, és közben legalább nem kell éhen halni. Hosszútavon a lassabb fogyással jobban jársz, mintha koplalással próbàlsz gyorsabb fogyást erőltetni a szervezetedre.

2022. máj. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Leadtam már 30-35kg-ot ezelőtt, szóval tudom a módját, csak furának tartottam, hogy heti 1kg volt mindenhol, holott ez most nem nagy "felesleg".


Köszönöm!

2022. máj. 19. 10:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok a heti 1 kg ekkora feleslegnél. Nekem ez heti 0.25-0.5kg sebességgel ment le, izomveszteség nélkül (sőt).
2022. máj. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!