Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikeresen lefogyottak, nektek...

Sikeresen lefogyottak, nektek mi hozta meg az az "elhatározást", azt az akaraterőt, ami segített abban, hogy kitartsatok, és lefogyjatok?

Figyelt kérdés

2022. máj. 22. 13:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

a baratom azt mondta hogy tehen vagyok

(korabban megkertem hogy szoljon ha nem vagyok vonzo szamara es szerinte ez egy jo pelda arra hogy o szol nekem hogy kezdek kerekedni)

2022. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
85%
Az, hogy jobban akarok kinézni, én régen nem voltam ilyen igénytelen.
2022. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Bele néztem a tükörbe és nagyon nem tetszik az aki vissza néz rám. Nagyon gyenge az akaraterőm, de rá jöttem hogyantudom motiválni magam. Heti egy két alkalommal shoppingolni indulok. Itt a nyár, rengeteg csini ruci van amit szívesen fel vennék.
2022. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Covid első éve alatt feljött 10kg, pedig előtte is 95-100 voltam. Abban az évben kb ki sem tettem a lábam otthonról. Akkor meg már nem is tudtam volna: egyrészt annyira fájt a térdem, másrészt az összes ruhámat kihíztam. Most egy évvel később 60 kg vagyok.
2022. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1es válaszoló, hú ez kemény lehetett, bár én pont egy ellenpéldát tudok.egyik ismerősöm azért hagyta el a barátnőjét, mert meghízott és igénytelen lett. Szólni nem szólt neki, hogy ez is a szakítás egyik oka, csak mi tudjuk az ismerősei


4es válaszoló gratulálok! Megkérdeztem hogy volt aki támogatott, vagy egyedül kezdtél bele az életmódváltásba?

2022. máj. 22. 15:56
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy szívroham.
2022. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
5: a férjem támogatott mindenben, meg aztán ráakadtam pár közösségre is, ami segített a nehéz pillanatokban. Kalóriabázis és Duciforradalom csoport aFBon.
2022. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6os válaszoló, sajnálom! Remélem jobban vagy ma már:)


7es válaszoló: hogyan támogatták ezek az internetes csoportok? Kérdeztél tőlük?

2022. máj. 22. 16:37
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt sokan vannak ott, akik kiteszik az előtte-utána fotóikat, ez erőt ad. Minden nap làtom, hogy neki is sikerült, meg neki is, nekem is menni fog. Pl a Duciforradalmas lány 100+ kilót fogyott, ami hihetetlen motiváló. Amúgy ő egy egész komplett rendszert ad teljesen ingyen, receptekkel, étrenddel mindennel, tőle nagyon sokat tanultam. Másrészt igen, amikor gödörben voltam, kérdeztem. És vannak sokan, akik szintén így tesznek, és ha azok előttem járnak épp, tanulok a hibáikból, ilyen is sokszor volt. A fogyás nem csak testi változás, lelkileg is sokmindent fel kell dolgozni, ebben sokat segítenek ezek a csoportok.
2022. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Egy hete volt egy ugyanilyen kerdes
2022. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!