Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nekem is megállt a fogyás,...

Nekem is megállt a fogyás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. jún. 23. 15:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem kilóra ugyanannyi vagyok én is több hete de külsőre meg egyre vékonyabb, nem értem miért
2022. jún. 23. 15:18
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Izmot szedtél fel, zsírt adtal le. Az izom kisebb helyen elfer, ezert vagy kisebb. Es mivel kozben zsir lement, ansuly nem valtozik
2022. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy csináltam a napokban váll meg láb tornákat (guggolás térdre meg pábkörzések oldalizmokra stb)
2022. jún. 23. 15:53
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem gondoltam volna, hogy pár nap alatt nő az izom tömege
2022. jún. 23. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Indítsd be! Ne rinyálj! Tedd, amit kell!
2022. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Pár nap alatt nem nő a izom tömege komplett kilókat, pláne nem tornázgatásoktól és lábkörzésektől, ne aggódj. Egyébként mik azok az oldalizmok? Ha a táplálkozásról és a kalóriaszámolásról is annyit tudsz, mint az edzésről, akkor én nem csodálkoznék azon, hogy nem fogysz.
2022. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Áron válasza:
A rendszeres futás sokat segít a zsír égetésében. Törekedj, hogy minél több vizet igyál, cukros üdítőket ne nagyon. A folyadék azért is fontos mert ha étkezés előtt sokat iszol, kevesebb ételt fog a szervezeted befogadni, így kevesebb kalória jut be.
2022. júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!