Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Láthatóan sokkal nagyobb lett...

Láthatóan sokkal nagyobb lett a hasam 2 hét esti kajálás után, ez normális? 5 kilót híztam.

Figyelt kérdés
Imádok esténként kajálni, tegnap megettem 200 g csokit, folyamatosan falórohamaim vannak, van itt valaki, aki erről beszélgetne?

2022. jún. 23. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Két hét alatt akár még hízhattál is 5 kilót, viszont te most jelenleg diétában vagy? Véletlenül nem azért törnek rád falási rohamok, mert száműzted az ízt és a változatosságot az étrendedből, továbbá irreális mértékűre csökkentetted a kalóriabeviteled?
2022. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A falási rohamok nem feltétlen függenek össze azzal, hogy valami nem jó az étrendben, vagy drasztikus megvonások vannak.

Vannak akiknél egyszerűen függőség alakul ki bizonyos kajákkal kapcsolatosan, és ez a függőség erőteljesen jelen van egész életükben, mint az alkoholisták, drogosok, dohányosok stb.

Én magam is küzdök vele, annak ellenére, hogy komoly fogyáson vagyok túl, és elértem egy normál testsúlyt. De szerencsére már ritkábbak ezek a rohamok, régebben sokkal nehezebben tudtam kontroll alatt tartani. Nem hiszem, hogy valaha teljesen megszűnik ez a függőség és a falási rohamok, hisz ha 3,5 év alatt nem szűntek meg, amióta életmódot váltottam, már nem is fognak. Pedig normális az energia és tápanyagbevitelem is.

2022. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak ilyen rövid távú dolog valószínűleg ki kell egyensúlyoznod a vércukorszintedet. Nézz utána a fat-fasting-nak. Pár hét és rendbejössz, falási rohamok megszünnek.
2022. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tetszenek az ilyen zabálós dolgok, írj rám nyugodtan.
2022. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!