Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 7 napos léböjttel mennyit...

7 napos léböjttel mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Ne is fáradjatok, legyetek szívesek, a kéretlen tanácsokkal, hogy “ez egészségtelen”, nektek nem tetszik, nem jó stb. Nem szeretnék ezen vitatkozni.


Elfogadom és tiszteletben tartom, hogy valaki nem tartja helyesnek, de azt én fogom eldönteni, hogy a saját testemmel mit kezdek, ebbe ne akarjatok beleszólni, így el se kezdjük a vitát az egészséges életmódról, mert nem az a kérdés.


Csak az írjon választ, aki a kérdésre válaszol. Magyarán csinált már 7 napos léböjtöt és megosztja a tapasztalatait.


Akik gerjesztik a vitát, beszólnak, feszültséget keltenek, trollkodnak, felesleges kommenteket írnak (mint pl. ,,Én még nem próbáltam ki, de biztos rossz.” stb.) azokat reakció nélkül jelentem, lepontozom. Nincs kedvem acsarkodni.


És gyakori kérdések felhasználóként az ilyen emberek tudnak kérdést kitenni, ha ezt szeretnék megvitatni. Hajrá! De ne itt.


Előre is köszönöm!



2022. jún. 24. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Pár liter vizet
2022. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Zsirbol? Szinte semmit. Lemegy vmennyi viz. De mikor abbahagyod az 1 nap alatt visszamegy. Semmi ertelme
2022. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen feleslegesen fröcsögted ide a hülyeséged. Hidd el, nekünk tökfasz mindegy, hogy te milyen fogyókúrát csinálsz. De 1 hetes léböjttől lehet hogy lemegy 2-3 kiló egy hét alatt, de hogy vissza is jön mind, abban is biztos lehetsz. Megéri kínlódni. Sok sikert!
2022. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Minden nap legalább két böjtös kérdés. Ezeket ugyanaz az ember írja ki? Vagy most tényleg ez az új divat?
2022. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha cukros lét iszol, akár még fel is lehet szedni egy pár kilót. Amúgy meg honnan a pék uzsonnás dobozából tudjuk, hogy konkrétan te mennyit fogsz fogyni? Nem kaptunk semmilyen infót, amiből ezt akár csak úgy nagyjából meg lehetne tippelni.


Szóval azt mondom inkább csinálj légyböjtöt, az legalább szórakoztató (annak, aki nézi). A lényege, hogy csak legyeket ehetsz és azokat is neked kell elkapnod. Sok sikert.

2022. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Lemegy 2-3 kg majd ahogy visszaàllsz a rendes etkezesre vissza is jon vagy meg kicsot tobb is szoval semmi ertelme nincs de te tudod☺
2022. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem is a zsír jön le, hanem a széklet jön ki, attól lesz kilókkal könnyebb. Ha a kérdező az a tipikus 10 percenként fejét tömő sertés, akkor tetemes mennyiség lehet benne, és ahogy az kifogy, azt hiszi fogyott egy csomót. Közben meg szürcsöli a szörpöt meg a kólát "LéBöjT" címén és mindezek után csodálkozik, hogy 5 nappal a nagy böjt vége után jobban feszül rajta a ruha, nem kevésbé.
2022. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%

"Az igazságot először kiröhögik, majd erősen ellenzik, végül magától értetődőként elfogadják" /7-es/


Nyilván a kérdező sértett malacnak nem tetszett az igazság, ő még az 1-2. fázisban van. (az alacsony súlyú piros karikák kapcsán írom, ha esetleg azóta már felzöldült volna a válasz)

2022. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Nekem a legtöbb, amit egy huzamban csináltam, az 11 napos léböjt volt, de csak 5 kg ment le és 7 napossal is csak annyi, de aztán vissza, mert a léböjt nem fogyásra való, hanem tisztításra és arra tökéletes, hogy megszüntesse pl. a szénhidrátfüggőséget.

Én azóta például nem szeretem a csokit, szóval segített átállítani az agyamat az egészségesebb kajákra. De tudatszinten késznek kell rá lenni, mert aki úgy fogja fel, hogy éhezés és nem böjtölés, az rosszul lesz és feladja.

2022. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
Ja, meg persze léböjt alatt nem a cukros bolti löttyöket kell érteni, hanem a frissen préselt leveket zöldségből-gyümölcsből!!
2022. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!