Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor hogy van ez?

Most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés

Belegondoltam, hogy amit tegnap ettem, az valószínűleg éhezésnek számítana, viszont a kalória alapján épphogy fogyok vagy akár nem is - hasonló kalóriamennyiségeket eszem egy-egy nap, de mindig nagyon kevés étel, de mit csináljak, ha így jön ki a kalória? Nem nagyon vagyok hajlandó emelni.

Tegnap:

reggeli: müzli fehérjeporral, vízzel - kb- 500 kalória (lehet, hogy 400-450, de inkább felfelé kerekítek)

ebéd: 2 főtt tojás humusszal, nagy adag paprikával és egy kicsit paradicsommal. (400 kalória)

250g eper

125g málna

vacsora ugyanaz mint az ebéd (400 kalória)

fehérjeszelet (200 kalória)

ez összesen olyan 1600-1700 kalória, kizárt, hogy feljebb tudnám vinni úgy, hogy még mindig fogyjak.


2 óra intenzív tenisz + 40 perc súlyzós edzés is volt.


2022. jún. 26. 20:51
 1/9 A kérdező kommentje:
170 centi vagyok és 72 kiló (28n)
2022. jún. 26. 20:52
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Minek eszel ilyen vackokat? Semmi értelme. Mondom ezt én, aki normális ételeket ettem, kenyér, cukor elhagyásával és lefogytam edzés mellett.
2022. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ebben mi a vacak? Meg mit jelent az, hogy semmi értelme?

Jó, ha a fehérjeporra vagy a fehérjeszeletre rá akarod fogni, akkor nagyon talán, de egyébként azokkal sincs semmi baj szerintem.

2022. jún. 26. 21:23
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Én a kérdést nem értem. Mi a kérdés? Ha te szintentartó kalóriabevitelen (vagy enyhe deficitben) vagy, és neked jó így, akkor remek, maradjon így, boldogság van.
2022. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Bocs, nem voltam egyértelmű. Szóval ha csak így leírom, hogy ma ettem: 70 g müzlit, 4 tojást, 200g humuszt, sok zöldséget, meg gyümölcsöt, meg egy fehérjeszeletet, akkor itt kb. mindenki beírja, hogy ez nettó éhezés, és neki a reggelije több, mint amit én egész nap ettem. De a kalória mégis így jön ki. Akkor most melyik igaz?
2022. jún. 26. 21:58
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Neked minden nap 1700 kalória a beviteled? Vagy most volt egy nap, amikor ennyi volt? Csak mert nem mindegy. Ha egyik nap 1700 kalória a beviteled, másik nap 2300, harmadik nap 1600, negyedik nap 2600, akkor az nyilván nem éhezés.
2022. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóval a kcal oké de te mégis kevésnek érzed? Még lehet optimalizálni, pl müzli helyett zabpehely, fehérje szelet és por helyett is valami normális laktató kaja stb
2022. jún. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Plusz ilyen sok gyümölcs is felesleges szerintem
2022. jún. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
megeshet hogy a tested ugy veszi hogy ehezel, akkor mindent amit tud eltarol, es nehezebben fogsz fogyni mintha tobbet ennel
2022. jún. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!