Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legetseges napi 600-800...

Hogyan legetseges napi 600-800 kaloriaval meglenni egy nap?

Figyelt kérdés

Olvastam pl Angelina Jolie napi 600 kaloriat eszik ( lehrt csak egy ujsagiro szenzacio hajhasza ) nem tudom, akkor is. Hogyan tud valaki napi ilyen keves kalorian meglenni ? Vagy pl aki anorexias es ez mellett tesz vesz egesz nap ugyeket intez?

Nem faradtak ezek az emberek?


2022. júl. 9. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet ellenni ennyin. Ha valaki probalkozik, az faradt, nincs menstruacioja, csomo vitaminhianya es allandoan ehezik
2022. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Úgy, hogy sanyargatja magát az ember. Ez nagyon nem egészséges, egy 3 éves gyereknek is legalább(!) 1000 kalória kell naponta. Biztosan fáradtak, hiszen a szervezet már csak az alapfunkciók működtetéséhez (légzés, emésztés, stb.) több energiát használ fel, mint amennyit étkezéssel bevisznek. Én nem gondolnám, hogy aki ilyen keveset eszik, az nagyon pörgős életet tudna élni (max. rövidtávon), mert a testi és lelki tünetek előbb vagy utóbb ellehetetlenítik, hogy az illető normális életvitelt folytasson.
2022. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

"egy 3 éves gyereknek is legalább(!) 1000 kalória kell naponta"


EZ NEM IGAZ! Ez egy ekkora gyereknek sok.

2022. júl. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2022. júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Én kb. 14-15 évesn csináltam egy diétát, akkor nagyjából 800 kalória körül ettem.Mellette napi 3-4kmet futottam, szóval azért egy 300at el is égettem. Kb. egy évig csináltam, három hónap alatt lefogytam majdnem 20 kg-ot. Igazából akkor amikor csináltam nem éreztem drasztikusnak, fogalmam sincs hogy csináltam de tökéletesen elég volt az a kalória mennyiség. Viszont amint elkezdtem egy kicsit többet enni vissza is jött egy 10 kg. Szóval nem igazán érte meg.


Most 20 vagyok, de biztos nem tudnék már ennyire keveset enni, még az 1500 kalóriás diétát is nehéz néha tartanom :)

2022. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Aki ilyet csinál, nyilvánvalóan nem használja az agyát, ígyannak nem is kell energia.
2022. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

Volt, vagy lehet hogy még van is itthon egy tb által is támogatott, kórházi 1 hetes fogyókúra program amit Dr Pados Gyula indított évtizedekkel ezelőtt.

Na ők ettek naponta 600 kalóriát és picit tornázgattak. Fogyás átlagosan 4-5 kg körül, volt akinél ennél több vagy kevesebb, de szigorúan csak rövid időtartamra javasoltak ennyi kalóriát.

2022. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
600-800 kalória mindenképp éhezés kategória és hosszabb távon halálos, de még rövidebb távon is veszélyes. Vannak a neten kalkulátorok, amikkel kiszámolhatod,hogy a te adottságaid és aktivitásod mellett mennyi kalóriával tudsz hatékonyan fogyni. Heti 1 kilónál több fogyás veszélyes és csak orvosi felügyelet mellett ajánlott ennyire drasztikus diétába fogni.
2022. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Én napi 500-600 között eszek, mellette sportolok is..pár hónapja kezdtem el, szükségem van a fogyásra.
2022. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az utolsot lepontoztam hazugsag miatt 😀😀
2022. júl. 10. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!