Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nap zaba, egy nap null...

Egy nap zaba, egy nap null kaja, mit eredményezne?

Figyelt kérdés

#Foygi
2022. júl. 19. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Azt hogy rosszul lennèl. Az emberi szervezet nem erre van kitalálva, sem az emésztésnek sem a vércukornak, sem semmilyen belső szervnek nem tenne jót. Nem lenne erőd és a szellemi képességeid is romlanának egy idő után.

Magyarul mondva hülyeség egy nap enni, egy nap nem enni.

2022. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas szokások kezdetét, amik idővel eszkalálódnának.
2022. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Semmi jóra nem vezetne

Már ha csak fogyókúrás témakörben maradunk, 1 nap null kaja után a másik nap olyan falásroham törhet rá az emberre, hogy 1 hétre előre belakmározna

2022. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Volt egy ilyen kollégánk. Kitalálta ugyanezt, nem tudtuk lebeszélni róla. Nem egészen 1 év alatt eljutott egy súlyos cukorbeteg állapotba, és onnan kezdve még fél éve volt hátra, de akkor már mindenféle anyagcserével összefüggő baja volt. (Lehet, hogy nem csak ez okozta nála ezeket a bajságokat, de nagyon jól megfigyelhető volt, hogy akkor kezdődtek amikor ezt elkezdte).
2022. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Evészavart.
2022. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Először inzulinrezisztencia, majd cukorbetegség. A vércukrodnak nagyon nem tenne jót ez a libikóka.

Nőknék még annál is károsabb, mert sokkal kényesebb egyensúly a hormonháztartás.

2022. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Én kipróbáltam pár hónapig és eleinte fogytam vele, nem éheztem (nem éreztem éhséget az időszakos böjt alatt, sőt jobban is éreztem magam meglepő módon, de mondjuk én előtte már évek óta időnként böjtöltem, így nem volt nagy kunszt az egy napokat kibírni), az evős napokon sem voltam annyira éhes, de aztán a szervezetem hozzászokott és nem történt semmi.

Talán csak az, hogy enyhült az ekcémám a kezemen.


Szóval nálam ezt eredményezte.

2022. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorfekélyt
2022. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ájulás, szédülés, hányinger. Mégis kinek jut ilyen eszébe? Főleg, ogy zabálás után másnap még éhesebb az ember a vércukorszint-ingadozás miatt.
2022. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
34%
minimum hasmenést
2022. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!