Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem ajánlani olyan...

Tudnátok nekem ajánlani olyan edzés aplikációt telóra ami tényleg jó és nem kell járjak mellette edzőterembe? És formás lesz tőle a testem..nagyjából egészséges étrenddel. 19/L

Figyelt kérdés

2022. júl. 26. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Az összes ilyen jellegű alkalmazás egy kókler szar. Egy progresszív terven alapuló erősítő edzésprogram nélkül nem leszel a szó szoros értelmében formás, izmos. Az egészséges étrend pedig tök jó, hiszen az egészség fontos, de attól még nem leszel formás, mert az étrended egészséges (jelentsen ez bármit is).
2022. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Főleg, ha csak nagyjából egészséges.
2022. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Én amúgy az 30 days challange appokat (sixpack, butt, leg) használom, de ezekkel minimális eredményt lehet elérni, én csak mókának veszem. Meg mellette a Plank és pushup chaplange-et használom.
2022. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nike Training appot kezdtem nemrég, egyelőre full jó. Egyébként egy jó cipő, és futás a tömb körül, pályán, erdőben… az nem terem és hidd el isteni :) Az elején tempós séta is megteszi, napi 30-40 perc
2022. júl. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem fussál, ússzál és rendszeresen egyél, este keveset.
2022. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!