Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezekkel a méretekkel milyennek...

Ezekkel a méretekkel milyennek számít az alakom?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon önbizalom hiányos vagyok és folyton másokhoz méregetem magam. Ez abból fakad, hogy tiniként súlyosan elhízott voltam, a 90 kilót is elértem. Azóta normalizálódott a súlyom, szépen lefogytam, de ma még 30 éves nőként, feleségként sem látom magam reálisan. Mindenki szerint jó alakom van, én viszont utálom a tükröt, a mérleget, és kövérnek, hájasnak látom magam.

164 cm magas és jelenleg 56 kiló vagyok. Mellbőségem 89 cm, derekam 69 cm, csípőm 84 cm.

Szeretnék fogyni legalább 4 kilót, nem érzem így jól magam a bőrömben.


2022. aug. 16. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Milyen választ vársz? Így számok alapján nehéz mit mondani.


A feleségemnek kisebb mellekkel olyan 60 körül volt a dereka, a csípője kicsivel 90 alatt.

Szülés után a dereka 70 felett, a csípője 100 felett, és szerintem jobban néz ki, mint előtte.


De ez csak vonzódás kérdése. Amúgy nem tudom, hogyan kellene egy női testet megítélni.

2022. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon csinos vékony lehetsz. Én szintén 164 cm vagyok de 61 kg. Méreteim 100-75-100 de nem látom magam annyira vészesnek. Mások is csinosnak tartanak, és csak néznek furcsán ha mondom hogy pár kg-ot jó lenne ledobni :) hozzáteszem nem vagyok tinédzser én sem már. A méreteid alapján szinte biztosra veszem, hogy nem vagy kövér.
2022. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
51%
"feleségként sem látom magam reálisan" Az a fontos, amit az urad mond. Ezek a méretek nem szélsőségesek. A mell/csípő arány kifejezetten kedvező.
2022. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Ha te ebből még fogyni akarsz, akkor testképzavarod van...
2022. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
62%
Szorítsd össze mennyi háj van a hasadon, derékon. Nyújtsd ki a kezed hogy mennyire lóg. Ha durva a helyzet kezdd formába hozni magad, ezt hadd ne ecseteljem..
2022. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Imádom ezeket a random számfelsorolásokat, egy matek tanár elélvezne egy ilyen kérdés láttán. Egy fotó alapján ezerszer többet lehetne mondani az alakodról és a testedről.
2022. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szerintem mostmár ne foggy, amúgy a 30 éves nőknél pont szexi ha nem kövérek, de egy kicsit tömzsik.
2022. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak kamu hiszti. 164 centisen és 56 kilósan, ha van szemed, tükröd és nem vagy agyban beteg, tudod te is, hogy nem vagy túlsúlyos, csak az egófényezés kellene. ( De nem kapsz)

Ha meg pl valóban nem vagy százas fejben, pl anorexiás vagy, menj pszichológushoz.

2022. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8: így van! Erre írtam, hogy testképzavar, de jól lenulláztak....
2022. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyenes, oszlopnak számít az alakod.
2022. aug. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!