Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy érjek el látványosabb...

Hogy érjek el látványosabb eredményt?

Figyelt kérdés
Körülbelül másfél éve kezdtem el itthon edzegetni, de eleinte ez nagyon komolytalan próbálkozás volt és főképp a stressz levezetésére használtam. Mindig is vékony, illetve átlagos súlyúnak számítottam, amolyan skinny fat-nek. A tornával sikerült némi izmot építeni magamra, illetve 4-5 kg zsírt is leadni. Szóval most kicsit izmos, vékony alkatba esek a 20 %-os testzsírarányommal, amihez 44 kg és 156 cm társul. Azóta elkezdtem komolyabban venni a dolgokat, nézni a macrókat, de nem igazán látom a változást. Félreértés elkerülése végett izmosodni szeretnék, nem fogyni. Mit csinàljak, hogy eredményes legyen a folyamat? Mennyit kellene edzenem? Miket ennem?

2022. aug. 18. 10:38
 1/2 Laylah ***** válasza:
Van az a pont (különösen nőknél, akik nehezebben építenek izmot), amikor az otthoni edzés már nem hoz eredményt, mert súllyal kell edzeni. Szóval a legjobb, amit tehetsz, az a konditerem, legalább az első pár alkalomra személyi edzővel, hogy megmutassa, mit hogyan kell.
2022. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Torna helyett egy normális progresszív edzésterv, étrend minimum szintentartó kalóriával.
2022. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!