Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek fogynom kellene?...

Szerintetek fogynom kellene? ( többi lent)

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. 170 cm 65 kg. Izmos vagyok, heti ötször edzem 1,5 órát. Eszem, amennyit megkívánok, de figyelek, hogy ne egyek sok üres kalóriát. Szerintetek jó ez így? Vagy fogynom kellene? Vegyem kicsit szorosabbra a gyeplőt?

2022. aug. 20. 16:47
 1/10 grafno ***** válasza:
66%
Kit erdekel? Jol nezel ki vagy nem??
2022. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem tökéletes, és akkor ne akarj fogyni, ha jól érzed magadat a bőrödben, vagy ha nem látod magad kövérnek. :)
2022. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nezz tukorbe es dontsd el
2022. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Izmos vagyok 😃 Az magyarul: dagadt. Másmiért, mi a búbánatnak akarna fogyni? 😃
2022. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó ez így.
2022. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert tudni szerettem volna, hogy ennyi idősen, lány létemre beleférek-e a normálisnak mondható tartományba. Meg nem tudom eldönteni, hogy jó vagyok-e így. Volt már aki mondta rám, hogy tömzsi meg vaskos, egyesek szerint meg tökéletes alakom van. Tehát most elbizonytalanodtam...
2022. aug. 20. 21:47
 7/10 anonim válasza:
100%
Nyugodj meg hogy nem vagy dagadt. Ha tudnád mennyi pasinak lennél a játékszere! Mert szeretik "a van mit fogni " kategóriát. Te érezd jól magad a bőröndben, ne a divatnak élj!
2022. aug. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is "van mit fogni" kategória.
2022. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet ilyen egyszerűen eldönteni magasság, súly alapján. Főleg nőként. Nem mindegy mennyire vagy nőies alkat. Egy nőnek a mellei is plusz súlyt jelentenek, plusz egész más testzsír értékekkel rendelkeznek. Ne a mérleget nézd, hanem ahogy javasolták, a tükröt. Nőként, ha kerek a popsi, és a csípő/derék aránya rendben van, akkor semmiképp nem vagy túlsúlyos. A magasságodhoz a 60 kiló lenne az orvosi átlag (ami bőven mozoghat + - 5kg-ot) így, hogy edzel is mellé, bőven jó az arány ;)
2022. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsót jelentettem,többieket felpontoztam. Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2022. aug. 25. 15:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!