Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennek a fogyásnak kéne már...

Ennek a fogyásnak kéne már latszódnia?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja 162 kilót nyomtam, most 156 kiló vagyok, de nem érzem, nem látom a különbséget. Ez normális?

2022. szept. 3. 21:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos ez egy akkora elképesztő súlyfelesleg, amikor 10-15 kilós fogyások se látszódnak sok esetben. Viszont csak így tovább, hajrá, kitartást!
2022. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon jó, hogy fogyni kezdtél és ne add fel - de a 6 kg a te súlyodnak huszonheted része...

10%-nyi fogyás már látszani fog, addig viszont még dok munka vár.

2022. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
ennyi még nem. ha csináltál voln éhgyomorra reggel képeket bikiniben és most is, akkor az összehasonlíásnál lehet látszana. de kb 10 kiló ami észrevehető. viszont magadon azt se fogod látni mert minden nap látod magad
2022. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Akkor mondjuk két hetente érdemes lenne fotóznom magam? Amúgy 90 kilót kellene fogynom, szóval 9 kilónak már látszania kéne? Vagy a 10% a teljes testsúlyomra vonatkozik?
2022. szept. 3. 21:33
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
A teljes súlyodra. Szóval 16 kg minimum.
2022. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Megkérdezhezem, hogy hogyan csinálod?
2022. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Akkor még arrébb van 😅️ amúgy semmi extra, eljárok majdnem minden nap edzeni, letettem a cukros üdítőket és egyre gyakrabban főzök magamra, ahelyett hogy gyorskaját ennék. Kéne számolni a kalóriákat, de azt nem szoktam minden nap sajna.
2022. szept. 3. 21:42
 8/27 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem csinálj lépeket kb 3 hetente vagy havonta. Nekem ez pl renegeteg motivaciot adott mikor magamon nem lattam a valtozadt.

Illetve merj kormereteket. Mindig ugyanott, ugyanugy.

Ja es fontos hogy ezeket nem behuzott hassal pozolva hanem ahogy a legrandabbnak erzed magad. Megallva. Kenyelmesen kitolt has. A hat se kell hogy egyenes legyen, tenyleg ahogy kenyelmes. Es minel kevesebb ruhaban. Ugy jobban latszik a valtozas.

En edzettem is melle es hamar meglatszott hogy a tartasom is javult

2022. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%

Na végre valaki, aki nem csodaszerektől vár eredményt, hanem tesz érte!

Így ismeretlenül is büszke vagyok rád, és remélem sikerül elérned a célodat!

2022. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%
Én 109 kilóról fogytam 105re és én sem látom magamon.. 1-2 ember néha szóváteszi, hogy mintha fogytam volna de ennyi.. nekünk ez a pár kiló nagyon kicsi része a testünknek, míg pl egy 50 kilós embernek 1 kiló is simán meglátszik
2022. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!