Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha szívbeteg vagyok, akkor...

Ha szívbeteg vagyok, akkor mit mozogjak úszáson kívül, ha fogyni akarok? L

Figyelt kérdés
162 cm és 52 kg-ból szeretnék egy olyan 6-8 kilót leadni, mert kényelmetlen így a súlyom. És nagyon zavar. De szívbillentyű betegségem van, alacsony vérnyomással, és magas pulzussal, ami normális állapotban 140/perc:S
2010. szept. 26. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ja, b+ koplalj még egy kicsit, így is alacsony a testtömeged, ha még fogysz, akkor a szíved tuti sírba visz, kérdezd csak meg a kardiológusodat...hülye anorex liba, remélem, szép rózsaszín koporsód lesz
2010. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ÁÁÁ XD

Nem vagyok anorexiás, igazság az, többet eszek mint egy férfi:S

Nem koplalni akarok, hanem mozogni, azzal tisztában vagyok, hogy nem lehet koplalni ilyen betegséggel:S de én ezzel születtem:S

De szerintetek akkor ez jó ez a súly? ha igen, akkor csinálhatok felülést, hogy a hasmon ne a háj lógjon? tényleg az lóg rajta, nem hülyéskedek...

2010. szept. 26. 13:40
 3/12 anonim ***** válasza:
háj az anyád kínja, dobj már magadról egy képet! és írd már le a napi menüdet....
2010. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs képem:S nem jó se a kamera fényképező nincs, de mindenki véleménye az hogy nagy a hasam, meg nehezebben is lélegzem mióta híztam:S

Na pl. tegnapi menü:

reggeli: két szelet kenyér paradicsommal, reszelt sajttal, egy tál rizs két nagy hallal, két banán, gyümölcslé, sok víz, egy sör:D

tízórai: egy szelet milka csoki, közepes

ebéd: egy tál gulyásleves, rántott karfiol 6 db és sültkrumpli, meg egy tál bolognai spagetti

délután: 2 alma, két tejföl 2 kiflivel, megint egy sör, két paprika magában, 2 égett bagett, mert úgy finomabb...

este: egy feles gyógynövényes pia (Boonekamp), 1 hal, sok rizs és sültkrumpli, 1 rántott csirkemell, 2 narancs

éjszaka: egy tál bolognai spagetti...

2010. szept. 26. 13:57
 5/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

26

jó tudom ez sok amit leírtam egy nőnek, de ezvan:S

2010. szept. 26. 14:01
 7/12 anonim ***** válasza:
nyuszika, csinálj egy terhességi tesztet XD ;)
2010. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem, már így eszek egy éve:S (XD)
2010. szept. 26. 14:05
 9/12 anonim ***** válasza:
egy éve ennyit eszel és 52 kg vagy? :-o mennyit úszol naponta 9-10 órát?
2010. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem annyit, de mért ez nagyon sok, ugye amit eszek? hát ja, ezvan, mondom, hogy ennyi, akkor egyem a felét, vagy mi legyen?
2010. szept. 26. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!