Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek a leghatekonyabb...

Hogyan tudnek a leghatekonyabban fogyni?

Figyelt kérdés
165cm vagyok, es 66 kg, 16 eves lany. Volt, hogy piszkaltak a sulyom miatt, de nem miattuk szeretnek valtozni, es se tetszem sajat magamnak. Leginkabb a hasamon es a combomon szeretnek valtoztatni. Nagyon kezdo vagyok ilyen teren, es nem is ertek ezekhez a dolgokhoz, a hetvege folyaman alaposabban utana fogok nezni a dolgoknak, de gondoltam kiirom ide a kerdest, hatha van par joindulatu ember, aki tudna segiteni. A kaloriakat nem tudom meregetni, a suli, meg egyebek miatt. Szerintem egesz aktiv eletet elek. Gyalog megyek kb mindenhova, es sokszor setalok a kutyammal. Emellett allatokat tartunk, szoval vizet hordok, meg ilyenek. Talan nem vagyok annyira gyenge, de eggyaltalan nem latszanak az izmaim, eleg aranytalan vagyok. Szoval lenyegeben jobban szeretnek kinezni, zsirt szeretnek veszteni, es mindezt normalisan szeretnem kivizelezni. Milyen edzes lenne nekem ezek alapjan a legjobb? Ha ugyan azokat a kajakat eszem, mint eddig, csak kevesebbet beloluk, az is hatasos lehet? Illetve titeket mi motival? Privatban esetleg tobb dolgok is ki tudok fejteni, ha valakinek van esetleg ideje ra.

2022. szept. 24. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Én nagyon lefogytam ezekkel a videókkal:


https://www.youtube.com/watch?v=R9cNIWTFMu0&list=PLEjdpNS-dv..


https://www.youtube.com/watch?v=vaq7YpCwH7M&list=PLEjdpNS-dv..


https://www.youtube.com/watch?v=EQGEWEz5SnQ&list=PLEjdpNS-dv..


https://www.youtube.com/watch?v=W4eKVKwf3rQ


Napi kétszer csináltam, és sokat fogytam :) De ha egyszer csinálod egy nap, azzal sincs baj! Hanyagold a cukros italokat, a péksütiket.

2022. szept. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Én 116 kilóról kezdtem májusban (167cm) és jelen pillanatban vagyok 93kg. Annyit csináltam, hogy nem iszok üdítőket csak vizet. Nasi egyszer egy héten és napi 2km séta legalább (általában 5km). A kalóriákat csak néha mérem, mert a munkám miatt ez nem mindig kivitelezhető, de próbálok minél egészségesebb ételeket főzni. Ha nem tudod megoldani az ételt és szerinted, amit eszel az túl zsíros vagy kalória dús csak egyél kevesebbet. 26N

2022. szept. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
2022. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszotokat! A videokat mindenkepp megfogom nezni!<3
2022. szept. 24. 13:30
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
1-es vagyok. Miért kellett leszavazni? :( Csak segíteni akartam :C
2022. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Én bringázással fogytam le jól, sok kalóriát lehet vele égetni és jó program is. Emellett nem ittam cukros üdítőket, nem nasiztam és odafigyeltem, hogy lefekvés előtt 2-3 órával már ne egyek. Én csak 4 kilót akartam leadni, ezt lassan, 4 hónap alatt sikerült, viszont az stabil! Most már nasizok, de a bringa maradt, azt megszerettem. 😊
2022. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
88%
Kalóriadeficittel lehet csak fogyni
2022. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%

Tömeget veszíteni kalóriadeficittel lehet.


Normál mozgásgazdag életvitel mellett sok fehérje, kevés zsír (abból is inkább a minőségibb növényi zsiradékok és tojás), kellően sok vitamin és nyomelem, lehetőség szerint majdnem nulla szénhidrát.

2022. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
A hetes válaszomat ki pontozta le?
2022. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem én, de ha tippelhetek, akkor a nulla szénhidrátnak szólt a lepontozás. A szénhidrát nagyon fontos, az adja az energiát. Igen, fogysz ha nem eszed, mert a tested más dolgokhoz nyúl, pl az izmaidhoz is... És nem fogod jól érezni magad, nem lesz kellő energiád. Különösen akkor fontos a szénhidrát bevitel ha sportolsz is. Szóval ez egy egészségtelen irány
2022. szept. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!