Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nem szeretem a húst,a...

Ha nem szeretem a húst,a zöldséget,tésztát sőt szinte semmilyen ételt nem szeretek csak kizárólag az édességet így hogy kezdjek neki egészségesen táplálkozni? 22/N

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér amúgy 169 cm vagyok és 62 kg.

2022. szept. 27. 19:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
99%
Hagyd el az édességeket, de teljesen. Így vissza fog jönni az étvágyad és képes leszel normálisan étkezni.
2022. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeretni kell, megenni.
2022. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta. Engedd el ezeket a sząrokat, mert lehet hogy most jól vagy meg fiatal, később problémád lesz ebből
2022. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
65%
Úristen, mintha egy 4 éves dackorszakos gyerek mondaná. 22 évesen már illik valami normálisat is enni.
2022. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%
de jó neked, hogy édességeken élsz és mégsem vagy kövér
2022. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
59%
Úgy, hogy megerölteted magad, különben meghalsz 10 éven belül cukorbetegségben, elhízasban, stb. Ennyi eszed hogy lehet felnőtt nőként?
2022. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Mióta eszel csak édességet, és konkrétan miket?


Édes főtt ételt, vagy pedig keksz-csoki-hasonló?

2022. szept. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy megeszed amit nem szeretsz. Olyan vagy mint egy hároméves. Annak se engedik egy hetnel tobbet hogy ennyire faxnis legyen. Nem veletlen, rengeteg betegseg lehet hianyos taplalkozadbol.


Szoval ugy kezded el az eletmodvaltast hogy megeszed azokat az eteleket amiket nem szeretsz. Utkozben megszereted (nekem tenyleg igy volt, habar ettem zoldseget de cukkinit, padlizsant, hagymat, kaposztat, kelbimbot, karfiolt, brokkolit, retket, ceklat nem). Husbol is csak csirket ettem, mostmar eszem karajt, combot, daralt sertest. Azota noncs is vashianyom.

2022. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Hát könnyű azt mondani hogy egyek normálisan sok embertől hallottam már ezt meg azt is hogy erőltessem meg magam. Viszont ez nagyon nem egyszerű hiába ott van a hűtőbe a rendes étel csirkemell zöldséggel mert anyukámék viszonylag egészségesen táplálkoznak de én az istennek se tudom megenni. Egyszerűen nem tudom magam rávenni hogy én ezeket megegyem. Jó nagyon ritkán eszek főtt ételt meg zabot,gyümölcsöt, zöldséget stb. viszont általában mindig csokit vagy chipset eszek. Sőt valamikor inkább egésznap nem eszek inkább megiszok 3-4 Hellt.
2022. szept. 28. 12:32
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
9: hát ezzel az "étrenddel" pár éven belül kicsinálod a szervezetedet.
2022. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!