Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fat burn active fogyókúra...

Fat burn active fogyókúra tablettától mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szívesen megvenném mert olyan a genetikám hogy mozgás útján csak nagyon lassan tudok fogyni. Az ára egyértelműen vissza tart, de ha valaki használta már tartósabb ideig és nem csak 1-2hónapig, akkor annak, illetve másnak is érdekelne a véleménye.

2022. szept. 27. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb zsírégetőt szedni és a genetikád okolni, mintsem beleadni mindent. Logikus.. Ja, nem..


"olyan a genetikám hogy mozgás útján csak nagyon lassan tudok fogyni."


Ez a probléma.. Ne azért mozogj, mert attól fogsz lefogyni. A fogyás csak kalóriadeficitben lehetséges. Mozoghatsz bármennyit, de, ha nem vagy kalóriadeficitben, akkor nem fogsz fogyni. Ezt nem én találom ki, ez így van.

A mozgásra ne úgy tekints, hogy majd attól fogsz lefogyni. Ez csak egy eszköz lehet, ami segítHET. Fogyásnál a legfontosabb az, hogy belődd azt a kalóriamennyiséget, amivel mozgás nélkül is kényelmes/megfelelő ütemben fogysz.


El kell hogy szomorítsalak, de ezek a zsírégető tabletták semmit nem használnak.


Ha valaki fogyott ezektől a tablettáktól, akkor az azért volt, mert kalóriadeficitben volt. Azaz, nem a tabletták miatt fogyott, hanem azért, mert kalóriahiányos állapotban volt. :D


A lényeg az, hogy vehetsz te méregdrága fogyókúrás tablettákat, próbálgathatsz bármit, de, ha nem vagy kalóriadeficitben, akkor lehetetlen fogyni, ennyi.

2022. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit szoktál enni?
2022. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
1-es mindent elmondott
2022. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"olyan a genetikám hogy mozgás útján csak nagyon lassan tudok fogyni."

Nincs ilyen genetika. Ezt a genetika nem befolyásolja. Akinek a biológiáról egy kicsi fogalma sincs, az minek dobálózik ilyen fogalmakkal, mint "genetika"?

Olvasd el ezt a cikket, és akkor te magad is érteni fogod, hogy miért nevetséges az, aki még 2022-ben is fat burn active baromságokra pénzt költeni:

[link]

2022. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
"mert olyan a genetikám hogy mozgás útján csak nagyon lassan tudok fogyni." lol miva'?
2022. szept. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a genetikád szr hanem az étrended.

Fogyasztótabletta meg nem létezik.

2022. szept. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%

Szia! Megfelelő étrend ÉS mozgás kérdése legfőkép a zsírégetés!

Nem néztem meg az összetevőket, azt hasonlítsd össze te, de egyébként én szoktam időszakosan maximum 2-3 hónapig szedni szálkásítás ideje alatt BiotechUSAs Super Fat Burnert, nekem bevált és anno utánanéztem, hogy ebben voltak olyan hatóanyagok amik nekem optimálisak voltak. Azt hiszem mára már a koffeint is kivették belőle (kb 4 éve így volt), és már alvásproblémát sem okoz. Ez csak egy segítség, nem helyettesíti a megfelelő mozgást és étrendet! A genetikád max abban játszik szerepet, hogy ektomorf, endomorf vagy mezomorf vagy, esetleg, hogy hova zsírosodsz szembetűnőbben, de egyébként mindenki ugyan úgy le tud fogyni, izmosodni és hízni, aki egészséges ember. Legfeljebb akaraterő kérdése.

Azt mondják a testen lévő zsír 5%-át pl leginkább már csak szaunázással vagy szoláriumozással/napozással lehet eltüntetni. Ez is egy olyan dolog, hogy kicsit nem étrend és mozgás kérdése. Amikor nehezebben megy, ebben segíthet a kapszula, de az sem fog garantálni semmit, ha te nem mozogsz eleget és nem jó a diétád (nem fogyokúra! étrend, életvitel). Valamint a napi mozgásigény (van valami nagol rövidítés rá, most nemtom) is fontos szerepet játszik. Például én hiába jártam le heti 4x 2 órát edzeni (amiből 30 perc aerob volt, NEM kardió, aerob! ennek is nézz utána :) ne izmot égessünk, hanem zsírt!), ha közben ülő munkám volt és ilyen 24-48 órákat ültem egyhelyben nagyon kevés sétával (őrködés). Meglátszott hogy alig ért valamit az edzés ahhoz képest, mint mikor szimpla napokon vagy edzés napokon is jártam-keltem (nyilván, hiszen alapvető kalória égetés így több).


Ezekre figyelj és ez a véleményem a kapszulákról. Első az étrend és a mozgás. Nálam már olyan kevés zsírról lehetett beszélni, amit tényleg nehéz olykor csak ezekkel lemozogni. De egyébként nekem is ment volna, csak plusz aerob napokat kellett volna beiktatni, amikre ugye bár lusta voltam, vagy nem volt pénzem :) De önmagában a kapszula lófütty. Ennyi erővel fogyasztó akupunktúrára is elmehetsz (ismerősöm muterja ideggyógyász és csinál ilyet, de nem értik a páciensek, hogy ez nem változtatja meg az életüket, csak az étrend és mozgás)


26/F

2022. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

"Azt mondják a testen lévő zsír 5%-át pl leginkább már csak szaunázással vagy szoláriumozással/napozással lehet eltüntetni. "


Bőrön keresztül zsírt izzadsz, mi?


😂😂😂😂😂😂😂😂

2022. szept. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

7. "A genetikád max abban játszik szerepet, hogy ektomorf, endomorf vagy mezomorf vagy"


Amúgy ez sem genetika, nem léteznek ilyen kategóriák, ezek csak pillanatnyi (vagy tartós) állapotok -régebben kategorizálták így az embereket, de ez az elmélet azóta megdőlt.

Én 110 kilósan endomorf voltam, most meg egy izmos mezomorf, ha anorexiásra fogynám magam, akkor ektomorf lennék.

2022. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#6: ja-ja... én azt szoktam mondani, hogy ezek a tabletták leginkább a pénztárcát fogyasztják. :-D
2022. szept. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!