Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha szeretnék majd élni a...

Ha szeretnék majd élni a nagyobb fogyás utáni ingyenes plasztikai műtét lehetőségével, kihez forduljak?

Figyelt kérdés
96 kg vagyok, 165 centihez. Ez épphogy de kimeríti a 35+ BMI kritériumot. Elég ha háziorvos dokumentálja vagy szakorvos kell? És mennyit kell legalább fogynom (mennyit jelent a 10 egység)?

2022. okt. 12. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Háziorvos elég.


És ha már belevágsz, ne csak a minimumra törekedj (az amúgy 70kg körül van neked), hanem fogyj le normál súlyra, 60 környékére.

2022. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Pontosítok, 67kg a 25ös BMId
2022. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Miért lenne szükséged plasztikai műtétre, egyáltalán nem nagy túlsúly ez.
2022. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
Normális ember örül annak, ha nem kerül sor az életében műtétre, ez meg, mit csinál? 😃 És a társai? 😃 Önként szalad plasztikáztatni, mert lógni fog a bőre. Hát ilyen marhaságot...komolyan mondom, eldurran az agyam. Saját magát hajszolja bele az egész hülyeségbe. 😃
2022. okt. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

4: ha tudnád, mi megy a plasztikás fórumokon FBon pl. Ők a fogyás részt át is ugranák.


Szerintem amúgy semmi gond nincs azzal, ha valaki meg akar szabadulni a kifogyott bőrtől. Sokat javít az ember életminőségén.

2022. okt. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kedves négyes!

Ha csak esztétikai vonatkozása lenne a dolognak, akkor se kéne szabadkoznom senkinek. Hiszen az én testem, és ha fiatal, majd vékony, csinos nőként szeretnék felvenni egy haspólót vagy bikinit, engedtessék már meg hogy jól érezzem magam a bőrömben.

Másrészt sajnos az életminőséget is rontja a lógó bőr. Életemben 1x volt egy nem is olyan nagy, 13 kilós fogyásom, ráadásul 7 hónap alatt, ami nem is számít túlzottan gyorsnak. De már akkor éreztem hogy a felkaromon lógó, gyűrődő bőr állandó kényelmetlenséget okozott. Konkrét alvópózba kellett gyűrni a hónaljamnál a bőrt, hogy kényelmesen tudják feküdni, nagyon rossz volt.

És -ha jól értem- kB 25 kiló fogyásnál ez nyilván rosszabb lesz.

Szóval ja, nekem sem az az álmom hogy keresztbe felvágjanak, de valamit valamiért.

Persze ez még a jövő, de jó felkészülni.

2022. okt. 13. 01:15
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Ekkora túlsúllyal még nem fog ez szóba kerülni, és ha lassan fogysz elkerülhető a lógó bőr. Ha jól értem ráadásul fiatal vagy, minden esélyed megvan elkerülni egy műtétet, kizárt, hogy 13 kg fogyással bármi lógott volna rajtad, én 40 fölött fogytam, nem lóg semmi.

Ha keresztben felvágnak, az nem egy leányálom, onnantól a haspólót, bikinit elfelejtheted, az hiú ábránd, ha azt hiszed, hogy nem marad heg, azt nem tudják hova elrejteni.

2022. okt. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
7: volt nagyhasplasztikám 50 kiló fogyás után, és hordok bikinit, annak vonala alatt fut a vágás. De ha kilátszana, az se érdekelne, mert annak a mementoja, hogy mennyit dolgoztam magamért.
2022. okt. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Törekedj rá, hogy heti max 1 kg-ot fogyh és nem lesz szükség plasztikára…

Ha ennél gyorsabban fogysz, az valami drasztikus kúra, ami után viszont vissza fogsz hízni ez esetben kimondottan marhaság a plasztika.

2022. okt. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
153 cm, 94 kilóról fogytam 62re. Striáim vannak, de sehol sem lóg a bőröm
2022. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!